Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Новини

Дніпровський державний медуніверситет очолила Тетяна Перцева

6 липня 2023
682

Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко підписав контракт про трудові відносини з обраною керівницею Дніпровського державного медичного університету (далі – ДДМУ). Нею стала академік Академії медичних наук, доктор наук, професорка Тетяна Перцева.

Перед призначеною очільницею стоїть низка важливих завдань, в тому числі втілення стратегічного плану розвитку закладу на наступні 5 років, вдосконалення системи внутрішнього забезпечення якості вищої освіти, проведення вступної кампанії, ліцензування та акредитації освітніх програм тощо.

Крім того, серед пріоритетних завдань також є інтеграція у міжнародний медичний освітній простір, розвиток закладу вищої освіти у напрямі цифровізації навчального процесу, оновлення освітньо-наукової інфраструктури, розвиток Університетської лікарні при ДДМУ, забезпечення успішного складання компонентів єдиного державного кваліфікаційного іспиту (зокрема КРОК 1 та КРОК 2), підвищення видавничої та публікаційної активності викладачів, зокрема у наукових виданнях, що індексуються у базах даних Scopus та/або Web of Science тощо. 

Міністерство охорони здоров’я України вітає з призначенням керівницю ДДМУ на цю відповідальну посаду у складний воєнний час. Впевнені, що це призначення забезпечить ефективне функціонування Дніпровського державного медичного університету. 

Довідка: 

Дніпровський державний медичний університет – сучасний багатопрофільний заклад вищої медичної освіти, в якому навчаються близько 8 тисяч здобувачів освіти, інтернів та лікарів-слухачів. Освітній процес в Університеті здійснюється за 14 освітніми програмами на бакалаврському, магістерському та освітньо-науковому рівнях. 

У закладі налічується 46 кафедр, 36 з яких – клінічні, набуття практичних навичок здобувачами освіти проводиться в симуляційному центрі, який обладнано сучасним обладнанням, манекенами, тренажерами.