Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Накази МОЗ

Наказ МОЗ України від 28.12.2019 № 2704 "Про проведення громадської експертизи на запит громадської організації «Експертна спільнота пацієнтів України»"

28 грудня 2019
8281

Статус: Чинний

 

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

28.12.2019 N 2704

м. Київ

Про проведення громадської експертизи на запит громадської організації «Експертна спільнота пацієнтів України»

 

Відповідно до пункту 4 Порядку сприяння проведенню громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05 листопада 2008 року № 976, пункту 8 Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 267 та на підставі запиту громадської організації «Експертна спільнота пацієнтів України» від 06 грудня 2019 року № 1912/05 щодо проведення громадської експертизи діяльності органу влади

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Затвердити заходи, пов’язані з підготовкою матеріалів для проведення громадської експертизи діяльності Міністерства охорони здоров’я України громадської організації «Експертна спільнота пацієнтів України» (далі – заходи), що додаються.

 

2. Визначити заступника директора Департаменту – начальника Відділу забезпечення взаємодії з державними органами та громадськістю і соціального діалогу Департаменту організаційного забезпечення Дідковську Тетяну Володимирівну та головного спеціаліста відділу забезпечення взаємодії з державними органами та громадськістю і соціального діалогу Департаменту організаційного забезпечення Мороз Оксану Анатоліївну відповідальними особами за забезпечення взаємодії з громадською організацією «Експертна спільнота пацієнтів України».

 

3. Керівникам структурних підрозділів Міністерства охорони здоров’я України відповідно до компетенції забезпечити виконання заходів, затверджених цим наказом.

 

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на державного секретаря Солодку І.В.

 

Міністр Зоряна СКАЛЕЦЬКА