Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Накази МОЗ

Наказ МОЗ України від 22.05.2020 № 1241 "Про затвердження Інструкції з оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення уповноваженими посадовими особами Міністерства охорони здоров’я України"

22 травня 2020
3127

Статус: Чинний

 

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

22.05.2020 N 1241

м. Київ

 

 

Зареєстрований у Міністерстві

юстиції України 14 вересня 2020 року

за № 884/35167

 

 

Про затвердження Інструкції з оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення уповноваженими посадовими особами Міністерства охорони здоров’я України

 

Відповідно до статті 164, статей 254-257 Кодексу України про адміністративні правопорушення, з метою посилення державного контролю за дотриманням суб’єктами господарювання вимог законодавства в сфері охорони здоров’я та дотримання уповноваженими посадовими особами Міністерства охорони здоров’я України законодавства при оформленні ними матеріалів про адміністративні правопорушення

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Затвердити Інструкцію з оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення уповноваженими посадовими особами Міністерства охорони здоров’я України, що додається.

 

2. Управлінню ліцензування та контролю якості надання медичної допомоги (І. Слонецький) забезпечити подання цього наказу у встановленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

 

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра І. Микичак.

 

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

 

Міністр Максим СТЕПАНОВ