Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Накази МОЗ

Наказ МОЗ України від 09.06.2021 № 219-к "Про оголошення конкурсу на зайняття посад державної служби категорій «Б» і «В» в апараті Міністерства охорони здоров’я України"

9 червня 2021
1962

Статус: Чинний

 

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

09.06.2021 N 219-к

м. Київ

Про оголошення конкурсу на зайняття посад державної служби категорій «Б» і «В» в апараті Міністерства охорони здоров’я України

 

Відповідно до Закону України «Про державну службу» та Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2017 р. № 648)

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Оголосити конкурс на зайняття вакантних посад державної служби категорій «Б» і «В» в апараті Міністерства охорони здоров’я України:

1) Директора Фінансово-економічного департаменту;

2) заступника директора Департаменту - начальника відділу фінансового забезпечення закладів та установ Фінансово-економічного департаменту;

3) головного спеціаліста відділу фінансового забезпечення закладів та установ Фінансово-економічного департаменту.

 

2. Оголосити конкурс на зайняття посад державної служби категорій «Б» і «В» в апараті Міністерства охорони здоров’я України:

1) начальника відділу взаємодії з підприємствами, установами та організаціями, що належать до сфери управління міністерства Фінансово-економічного департаменту;

2) головного спеціаліста відділу взаємодії з підприємствами установами та організаціями, що належать до сфери управління міністерства Фінансово-економічного департаменту.

 

3. Затвердити умови проведення конкурсу, що додаються.

 

4. Управлінню по роботі з персоналом забезпечити оприлюднення інформації про оголошення конкурсів на Єдиному порталі вакансій державної служби та офіційному вебсайті Міністерства охорони здоров’я України.

 

5. Провести конкурсний відбір на зазначені вище посади державної служби у термін, передбачений законодавством.

 

 Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

Державний секретар  

Інна СОЛОДКА