Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Накази МОЗ

Категорії

Наказ МОЗ України від 09.03.2022 № 443 "Про затвердження Примірних стандартних операційних процедур щодо технології вилучення, обробки та консервування анатомічного матеріалу у вигляді шкіри для виготовлення алотрансплантатів шкіри"

9 березня 2022
4066

Статус: Чинний

 

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

09.03.2022 N 443

м. Київ

Про затвердження Примірних стандартних операційних процедур щодо технології вилучення, обробки та консервування анатомічного матеріалу у вигляді шкіри для виготовлення алотрансплантатів шкіри

 

 

Відповідно до Закону України від 24 лютого 2022 року № 2102-IX «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні», пункту 8 Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 267 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24 січня 2020 року № 90), та з метою виготовлення алотрансплантатів шкіри для надання медичної допомоги постраждалим внаслідок військової агресії Російської Федерації проти України,

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Затвердити на період дії воєнного стану в Україні Примірні стандартні операційні процедури щодо технології вилучення, обробки та консервування анатомічного матеріалу у вигляді шкіри для виготовлення алотрансплантатів шкіри, що додаються.

 

2. Державному підприємству «Біоімплант» Міністерства охорони здоров'я України», на період дії воєнного стану в Україні, надавати організаційно-методичну підтримку комунальному некомерційному підприємству «Львівське територіальне медичне об'єднання «Багатопрофільна клінічна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги» для виготовлення алотрансплантатів шкіри.

 

3. Комунальному некомерційному підприємству «Львівське територіальне медичне об'єднання «Багатопрофільна клінічна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги» та державному підприємству «Біоімплант» Міністерства охорони здоров'я України», на період дії воєнного стану в Україні, надавати на безкоштовній основі, виготовлені алотрансплантати шкіри закладам охорони здоров'я, які потребуватимуть їх для надання медичної допомоги постраждалим внаслідок військової агресії Російської Федерації проти України.

 

4. Керівникам структурних підрозділів з питань охорони здоров’я Дніпропетровської, Запорізької, Черкаської та Полтавської обласних державних адміністрацій, на період дії воєнного стану в Україні, вжити заходів для забезпечення анатомічним матеріалом у вигляді шкіри, для виготовлення алотрансплантатів шкіри, державне підприємство «Біоімплант» Міністерства охорони здоров'я України».

 

5. Керівникам структурних підрозділів з питань охорони здоров’я Львівської, Івано-Франківської та Тернопільської обласних державних адміністрацій, на період дії воєнного стану в Україні, вжити заходів для забезпечення анатомічним матеріалом у вигляді шкіри, для виготовлення алотрансплантатів шкіри, комунальне некомерційне підприємство «Львівське територіальне медичне об'єднання «Багатопрофільна клінічна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги».

 

6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

7. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

 

Міністр  Віктор ЛЯШКО