Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Накази МОЗ

Категорії

Наказ МОЗ України від 09.03.2022 № 177/450/46 "Про затвердження Порядку взаємодії між органами та підрозділами Національної поліції України, закладами охорони здоров’я та органами прокуратури України при встановленні факту смерті..."

9 березня 2022
10677

Статус: Чинний

 

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

09.03.2022 N 177/450/46

м. Київ

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ ОФІС ГЕНЕРАЛЬНОГО ПРОКУРОРА
     

 

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України

10 березня 2022 р. за № 317/37653

 

Про затвердження Порядку взаємодії між органами та підрозділами Національної поліції України, закладами охорони здоров’я та органами прокуратури України при встановленні факту смерті людини під час воєнного стану на території України

 

  Відповідно до статті 238 Кримінального процесуального кодексу України, статей 71, 72 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров'я», Закону України «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» та з метою врегулювання порядку взаємодії між органами та підрозділами Національної поліції України, закладами охорони здоров’я та органами прокуратури України при встановленні факту смерті людини під час воєнного стану на території України

 

НАКАЗУЄМО:

 

  1. Затвердити Порядок взаємодії між органами та підрозділами Національної поліції України, закладами охорони здоров’я та органами прокуратури України при встановленні факту смерті людини під час воєнного стану на території України, що додається.

 

  2. Зупинити дію наказу Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства охорони здоров’я України, Генеральної прокуратури України від 29 вересня 2017 року № 807/1193/279 «Про затвердження Порядку взаємодії між органами та підрозділами Національної поліції, закладами охорони здоров’я та органами прокуратури України при встановленні факту смерті людини», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 24 жовтня 2017 року за № 1299/31167, до завершення воєнного стану в Україні.

 

  3. Директорату громадського здоров’я та профілактики захворюваності Міністерства охорони здоров’я України забезпечити подання цього наказу в установленому законодавством порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

 

  4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Національної поліції України, заступника Міністра охорони здоров’я України та заступника Генерального прокурора України відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

 

  5. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

 

Міністр внутрішніх

справ України

 

Денис МОНАСТИРСЬКИЙ

 

Міністр охорони здоров’я України

 

Віктор

ЛЯШКО

Генеральний

прокурор

 

Ірина

ВЕНЕДІКТОВА

Документи