Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Накази МОЗ

Категорії

Наказ МОЗ України від 09.10.2023 № 1764 "Про Розподіл медичного обладнання, закупленого на виконання програми Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні «Прискорення прогресу у зменшенні тягаря..."

9 жовтня 2023
727

Статус: Чинний

 

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

09.10.2023 N 1764

м. Київ

 

Про Розподіл медичного обладнання, закупленого на виконання програми Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні «Прискорення прогресу у зменшенні тягаря туберкульозу та ВІЛ-інфекції в Україні»

 

 

Відповідно до Закону України «Про виконання програм Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні», Угоди про надання гранту між державною установою «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» та Глобальним фондом для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією від 04 грудня 2020 року № 1936, пункту 8 Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 267 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24 січня 2020 року № 90) та на підставі листа державної установи «Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України» від 20 вересня 2023 року № 04-09/06/5210/23,

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Затвердити Розподіл медичного обладнання, закупленого на виконання програми Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні «Прискорення прогресу у зменшенні тягаря туберкульозу та ВІЛ-інфекції в Україні», що додається.

 

2. Керівнику Державної установи «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» забезпечити своєчасну безоплатну передачу медичного обладнання, згідно з затвердженим цим наказом Розподілом.

 

3. Керівникам закладів охорони здоров’я, що отримують медичне обладнання, забезпечити:

 

1) отримання від Державної інспекції ядерного регулювання України ліцензії на провадження окремих видів діяльності у сфері використання ядерної енергії;

 

2) контроль за прийняттям, введенням в експлуатацію медичного обладнання та проведенням навчання медичного персоналу постачальниками;

 

3) персональну відповідальність за збереження та використання медичного обладнання.

 

4. Департаменту громадського здоров’я (Олексію Даниленку) забезпечити оприлюднення цього наказу на офіційному вебсайті Міністерства охорони здоров’я України.

 

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра охорони здоровя України – головного державного санітарного лікаря України Ігоря Кузіна.

 

 

Міністр Віктор ЛЯШКО