Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Накази МОЗ

Категорії

Наказ МОЗ України від 06.01.2022 № 10-к "Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії «В» в Міністерстві охорони здоров’я України"

6 січня 2022
3473

Статус: Чинний

 

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

06.01.2022 N 10-к

м. Київ

Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії «В» в Міністерстві охорони здоров’я України

 

Відповідно до Закону України «Про державну службу» та Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2017 року № 648)

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Оголосити конкурс на зайняття вакантних посад державної служби категорії «В»  в Міністерстві охорони здоров’я України:

 

головного спеціаліста експертної групи з впровадження Електронної системи охорони здоров’я Директорату з розвитку цифрових трансформацій в охороні здоров’я (дві посади).

 

2. Затвердити умови проведення конкурсу, що додаються.

 

3. Управлінню по роботі з персоналом забезпечити оприлюднення інформації про оголошення конкурсів на Єдиному порталі вакансій державної служби та офіційному вебсайті Міністерства охорони здоров’я України.

 

4. Провести конкурсний відбір на зазначені вище посади у термін, передбачений законодавством.

 

 Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

Державний секретар

 

Інна СОЛОДКА