Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Накази МОЗ

Категорії

Наказ МОЗ України від 05.04.2022 № 574 "Про затвердження Критеріїв направлення громадян України для лікування за кордон на період дії воєнного стану та Переліку закладів охорони здоров’я, які здійснюють координацію направлення..."

5 квітня 2022
5331

Статус: Чинний

 

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

05.04.2022 N 574

м. Київ

 

Зареєстрований в Міністерстві юстиції України

12 квітня 2022 р. за № 414/37750

 

Про затвердження Критеріїв направлення громадян України для лікування за кордон на період дії воєнного стану та Переліку закладів охорони здоров’я, які здійснюють координацію направлення громадян України для лікування за кордон на період дії воєнного стану

 

Відповідно до Указів Президента України від 24 лютого 2022 року № 64 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України від 24 лютого 2022 року № 2102-IX «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні», від 14 березня 2022 року № 133 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України від 15 березня 2022 року № 2119-IX «Про затвердження Указу Президента України «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», пункту 8 Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 267 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24 січня 2020 року № 90), з метою забезпечення громадян України необхідною медичною та реабілітаційною допомогою, доступ до якої обмежено внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України,

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Затвердити такі, що додаються:

1) Критерії направлення громадян України для лікування за кордон на період дії воєнного стану.

2) Перелік закладів охорони здоров’я, які здійснюють координацію направлення громадян України для лікування за кордон на період дії воєнного стану.

 

2. Керівникам структурних підрозділів з питань охорони здоров’я обласних, Київської міської військових адміністрацій поінформувати заклади охорони здоров’я щодо Критеріїв направлення громадян України для лікування за кордон на період дії воєнного стану та визначити відповідальних осіб для взаємодії з закладами охорони здоров’я, які здійснюють координацію направлення громадян України для лікування за кордон на період дії воєнного стану.

 

3. Директорату високотехнологічної медичної допомоги та інновацій (Стрілка В.Є.) забезпечити в установленому законодавством порядку подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

 

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Микичак І. В.

 

5. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування та діє протягом 30 календарних днів з дня припинення або скасування воєнного стану.

 

 

Міністр Віктор ЛЯШКО