Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Накази МОЗ

Наказ МОЗ України від 03.09.2020 № 2024 "Про затвердження Методів проведення досліджень специфічної активності, безпечності, якості (ефективності) дезінфекційних засобів та їх випробування на практиці"

3 вересня 2020
5539

Статус: Чинний

 

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

03.09.2020 N 2024

м. Київ

Про затвердження Методів проведення досліджень специфічної активності, безпечності, якості (ефективності) дезінфекційних засобів та їх випробування на практиці

 

Відповідно до пункту 15 Порядку державної реєстрації (перереєстрації) дезінфекційних засобів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 липня 2006 року № 908 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 14 березня 2018 року №178), та абзацу тридцятого підпункту 14 пункту 4 Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 267 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24 січня 2020 року № 90),

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Затвердити Методи проведення досліджень специфічної активності, безпечності, якості (ефективності) дезінфекційних засобів та їх випробування на практиці (далі – Методи), що додаються.

 

2. Встановити, що дослідження специфічної активності, безпечності, якості (ефективності) дезінфекційних засобів та їх випробування на практиці проводяться відповідно до Методів, затверджених цим наказом, або переліку національних стандартів дослідження специфічної активності, безпечності, якості (ефективності) дезінфекційних засобів та їх випробування на практиці згідно з додатком.

 

3. Директорату громадського здоров’я та профілактики захворюваності (Руденко І.С.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому законодавством порядку.

 

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра – головного державного санітарного лікаря України Ляшка В.К.

 

5. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

 

Міністр Максим СТЕПАНОВ