Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Накази МОЗ

Наказ МОЗ України від 03.07.2021 № 1357 "Про створення Ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при Міністерстві охорони здоров’я України"

3 липня 2021
1558

Статус: Чинний

 

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

03.07.2021 N 1357

м. Київ

Про створення Ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при Міністерстві охорони здоров’я України

 

Відповідно до пункту 8 Типового положення про Громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», пункту 8 Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 267 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24 січня 2020 року № 90)

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Утворити та затвердити склад Ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при Міністерстві охорони здоров'я України, що додається.

 

2. Затвердити Положення про Ініціативну групу з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при Міністерстві охорони здоров’я України, що додається.

 

3. Директорату стратегічного планування та координації (Андрієць О.Ю.) забезпечити інформаційний супровід діяльності Ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при Міністерстві охорони здоров'я України шляхом оприлюднення інформації про персональний склад Ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при Міністерстві охорони здоров'я України, протоколів засідань, інформаційних повідомлень та інших матеріалів, розроблених Ініціативною групою, на офіційному вебсайті Міністерства охорони здоров'я України.

 

4.  Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства охорони здоров’я України від 28 лютого 2017 року № 191 «Про створення Ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при Міністерстві охорони здоров’я України».

 

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

Міністр Віктор ЛЯШКО