Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Накази МОЗ

Категорії

Наказ МОЗ України від 02.11.2023 № 1893 "Про затвердження примірної форми договору про відшкодування витрат закладу охорони здоров’я комунальної форми власності на оплату навчання на заходах безперервного професійного розвитку лікаря за основним..."

2 листопада 2023
4000

Статус: Чинний

 

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

02.11.2023 N 1893

м. Київ

 

Про затвердження примірної форми договору про відшкодування витрат закладу охорони здоров’я комунальної форми власності на оплату навчання на заходах безперервного професійного розвитку лікаря за основним місцем роботи, примірної форми договору про відшкодування витрат лікаря за основним місцем роботи на оплату навчання на заходах безперервного професійного розвитку

 

 

Відповідно до абзацу п’ятого частини шостої статті 18 Закону України «Про освіту», пункту 24 Положення про систему безперервного професійного розвитку медичних та фармацевтичних працівників, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 липня 2021 року № 725, Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення безперервного професійного розвитку працівників сфери охорони здоров’я на 2023 рік, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 березня 2023 року № 216, пункту 8 Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 267 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24 січня 2020 року № 90),

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Затвердити примірну форму договору про відшкодування витрат закладу охорони здоров’я комунальної форми власності на оплату навчання на заходах безперервного професійного розвитку лікаря за основним місцем роботи, що додається.

 

2. Затвердити примірну форму договору про відшкодування витрат лікаря за основним місцем роботи на оплату навчання на заходах безперервного професійного розвитку, що додається.

 

3. Управлінню медичних кадрів, освіти і науки (Сергію Убогову) забезпечити оприлюднення цього наказу на офіційному вебсайті Міністерства охорони здоров’я України.

 

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Петра Ємця.

 

 

Міністр Віктор ЛЯШКО