Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Накази МОЗ

Наказ МОЗ України від 02.02.2021 № 165 "Про затвердження Примірного переліку лікарських засобів та медичних виробів для надання медичної допомоги при невідкладних станах у пунктах щеплення"

2 лютого 2021
14353

Статус: Чинний

 

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

02.02.2021 N 165

м. Київ

Про затвердження Примірного переліку лікарських засобів та медичних виробів для надання медичної допомоги при невідкладних станах у пунктах щеплення

 

Відповідно до статті 8 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров'я», пункту 8 Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 267 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24 січня 2020 року № 90), пункту 10 Положення про організацію і проведення профілактичних щеплень, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 16 вересня 2011 року № 595 «Про порядок проведення профілактичних щеплень в Україні та контроль якості й обігу медичних імунобіологічних препаратів», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10 жовтня 2011 року за № 1160/19898 та з метою надання вчасної медичної допомоги у випадку анафілактичних та алергічних реакцій

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Затвердити Примірний перелік лікарських засобів та медичних виробів для надання медичної допомоги при невідкладних станах у пунктах щеплення, що додається.

 

2. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, керівникам структурних підрозділів з питань охорони здоров’я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій забезпечити організацію оснащення пунктів щеплення відповідно до Примірного переліку лікарських засобів та медичних виробів для надання медичної допомоги при невідкладних станах у пунктах щеплення, затвердженого цим наказом.

 

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра охорони здоров’я – головного державного санітарного лікаря України Ляшка В.К.

 

 

Міністр

                                     Максим СТЕПАНОВ