Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Здоров'я А-Я

Категорії

7 тисяч освітян прослухали курс із першої психологічної допомоги

23 липня 2022
685

Протягом лише одного тижня 7 тисяч освітян прослухали курс «Перша психологічна допомога учасникам освітнього процесу під час і після завершення воєнних дій». Він розроблений у межах Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки. 

Курс складається з 10 мультимедійних уроків у міжнародному форматі SCORM (набір стандартів та специфікацій, розроблений для систем дистанційного навчання), додаткових матеріалів і практичних тренінгів. Проходячи навчання, освітяни дізнаються про психологічні стани, навчаються надавати першу психологічну допомогу за методичними посібниками Save the Children, а також знайомляться з рекомендаціями щодо перенаправлення. У створенні курсу взяли участь провідні експерти галузі психології зі США та Ізраїлю. 

Національна програма психічного здоров’я та психосоціальної підтримки ініційована першою леді України Оленою Зеленською. Програма має на меті допомогти усім, хто постраждав від війни, подолати стрес та наслідки пережитих травматичних подій, запобігти розвитку психічних розладів. Розроблення та впровадження програми координує Міністерство охорони здоров’я України у тісній взаємодії з українськими та іноземними фахівцями. Ініціатива реалізується за підтримки Всесвітньої організації охорони здоров’я.