Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Оголошення та анонси

Оголошення 19 грудня 2018, 12:00 м. Київ, вул. Грушевського, буд. 7
19 грудня 12:00

Згідно з нормами чинного законодавства, МОЗ України публікує результати голосування щодо обрання на посаду генерального директора ДУ «Інститут серця Міністерства охорони здоров’я України». Найближчим часом буде розпочато процедуру спецперевірки переможця конкурсу.

 

Від МОЗ України на голосуванні були присутні двоє представників.

 

Згідно з методичними рекомендаціями щодо проведення таких виборів установою, право голосу мали 22 співробітники. Всього колектив Інституту серця налічує близько 800 осіб. Водночас, присутність народних депутатів з різних партій, а також голови КМДА на виборах генерального директора ДУ "Інститут серця МОЗ України" розцінюється Міністерством охорони здоров'я України як тиск на тих співробітників, які брали участь у голосуванні.

 

Результати голосування
щодо обрання на посаду генерального директора Державної установи
«Інститут серця Міністерства охорони здоров’я України»

 

Відповідно до Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність», Методичних рекомендацій щодо особливостей обрання керівника державної наукової установи, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 998 в Державній установі «Інститут серця Міністерства охорони здоров’я України» (далі – Установа) відбулися вибори генерального директора.

 

МОЗ України внесло до Установи кандидатури претендентів на посаду генерального директора, які відповідають вимогам Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність» і умовам конкурсу, оголошеного МОЗ України у газеті «Голос України» від 25 вересня 2018 року № 179 (6934).

 

У виборах генерального директора Установи взяли участь 4 кандидати.

 

За результатами таємного голосування за кандидата на посаду генерального директора Установи Тодурова Бориса Михайловича проголосувало 22 виборці (100%).

 

Переможцем конкурсу визначено Тодурова Бориса Михайловича