Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Оголошення та анонси

Міністерство охорони здоров’я запрошує громадських активістів та пацієнтські організації на тренінг-практикум з контролю за закупівлями ліків за Нацпереліком медзакладами.

Мета тренінгу - навчити активну громадськість, як виявляти махінації в держзакупівлях за допомогою модуля аналітики Bi.ProZorro.org на прикладі найгучніших кейсів-розслідувань в Prozorro. На тренінгу будуть вчити працювати з такими електронними інструментами, як DoZorro, Clariry ProJect, YouControl тощота ін. Крім того, фахівці МОЗ розкажуть про нові важелі впливу на правопорушників.


Дата тренінгу: 26 березня 2018 року

Час: 14:00

Місце проведення: МОЗ України: м. Київ, вул. Грушевського, 7

Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/12jmvyRULOOZR2CXN0UvTDGCKcAuPVWEVmvyodGnRR5Y/viewform?edit_requested=true

Окрім реєстрації за формою, необхідно надіслати офіційного листа на Міністерство охорони здоров’я про намір взяти участь у семінарі на електрону пошту: [email protected]. Звертаємо увагу, реєстрація без листа вважається недійсною.

За додатковою інформацією щодо проведення семінару звертайтесь за телефоном: (068) 567 64 54 – Тетяна Коба, радник в.о. міністра охорони здоров’я.