Скинути
Контраст
Розмір
Сховати налаштування
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Налаштування доступності
Close
Налаштування доступності
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Facebook Youtube Telegram X White
Про міністерство
Стратегія Керівництво Положення про міністерство Міжнародні партнери Очищення влади Внутрішній аудит
Воєнний стан
Громадянам
Заявка на лікування за кордоном Доступні ліки Здоров'я А-Я Всеукраїнський тур ЗміниТИ Закупівлі ліків Безоплатна правнича допомога Опитування Створення безбар`єрного простору Медичний канабіс Військово-лікарські комісії МСЕК Протидія COVID-19
Медичним працівникам
Освіта
Науково-дослідні установи Вступ на спеціальності галузі знань 22 «Охорона здоров'я» Цикли спеціалізації, тематичного удосконалення та заходи БПР у 2024 році
Пресцентр
Документи
Е-здоров'я
e-Stock Електронна інтегрована система спостереження за захворюваннями (ЕЛІССЗ) Система Meddata
Контакти

НСЗУ оплатила закладам послуги на 1,35 млрд грн і розпочала безстрокову хвилю підписання договорів

Національна служба здоров’я України уклала договори з 1 185 медичними закладами на 2019 рік, що складає 97% комунальних медзакладів первинки. Заклади, що не встигли підписати договір з НСЗУ, можуть подати заяву до 20 листопада 2019 року.

Національна служба здоров’я України у січні виплатила медичним закладам за договором 1,35 млрд грн. З них 6,45 млн грн — приватним медичним закладам та лікарям, що відкрили приватну практику (лікарі-ФОП).

Лідером за сумою виплат став Центр первинної медико-санітарної допомоги (ЦПМСД) №2 Мелітопольської міської ради, який отримав 5,7 млн грн. На другому місці ЦПМСД №1 м. Кропивницького — НСЗУ за договором виплатила 4,79 млн грн.

Партнерами НСЗУ на 2019 рік стали 1 185 медичних закладів, що складає 97% комунальних медзакладів первинки. Серед них – 104 приватні клініки та 100 лікарів приватної практики.

Загалом Національна служба здоров’я отримала заяви від 1 207 медичних закладів, в яких працюють сімейні лікарі, терапевти та педіатри. З них 10 було відхилено через невідповідність. У 10 закладах — відсутня ліцензія, три заклади ще не підписали договір зі своєї сторони, у трьох закладів у заявах виявлено помилки, чотири приватні медичні заклади вирішили відкласти співпрацю.

Ті заклади, які ще не уклали договір з Національною службою здоров’я України, можуть подати заяву до 20 листопада 2019 року: https://bit.ly/2BoPAUh. НСЗУ укладає договори із медичними закладами, як комунальної, так і приватної форми власності.

Аби розпочати співпрацю за договором із НСЗУ, медичний заклад має:

  • автономізуватися (обов’язкова умова для комунальних закладів);
  • зареєструватися в Електронній системі охорони здоров’я;
  • мати необхідне оснащення;
  • подати заяву до НСЗУ;
  • підписати договір.

Нагадаємо, Національна служба здоров’я була створена в березні 2018 року. За дев’ять місяців роботи НСЗУ виплатила за договорами медзакладам за надані послуги 3,5 млрд грн.