Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Новини

Вакансії генеральних директорів МОЗ: типові помилки при поданні документів

21 листопада 2017
772

Прийом документів на посади керівників директоратів розпочався 8 листопада і триватиме до 7 грудня включно. Це перший етап конкурсного відбору на посади генеральних директорів  за п’ятьма напрямками – фармацевтичним; громадського здоров’я; медичних послуг; науки, інновацій, освіти та кадрів; стратегічного планування та європейської інтеграції. Щоб уникнути дискваліфікації через неправильно заповнені документи, ознайомтеся з найпоширенішими помилками.

Неповний пакет документів

Перед поданням документів ще раз перевірте, чи є все необхідне. Перелік документів та зразки заяв за лінком: https://goo.gl/zj1tXz

 Декларація заповнена неправильно

У декларації ви маєте вказати повну назву місця майбутньої роботи та посади, на яку претендуєте. Ви маєте право подавати документи на декілька вакансій,однак в такому випадку для кожної вакансії має бути створена окрема декларація.

Документи подаються в останній день

Зверніть увагу, що кінцева дата – 7 грудня – означає, що документи ви можете подати до кінця робочого дня (18:00). Однак постарайтесь не відкладати подання документів на останній день: кадрова служба Міністерства може повідомити про помилки, і ви зможете виправити їх, якщо буде резервний час.

Резюме заповнено іноземною мовою

Резюме має бути подано державною мовою. Інші варіанти не приймаються.

Немає копій всіх необхідних сторінок паспорта

Необхідно подати копії сторінок паспорта, на яких є такі дані:

  • прізвище, ім’я, по-батькові,
  • видачу паспорта,
  • місце реєстрації.

 Свідоцтво про нострифікацію не передбачає працевлаштування в Україні

Свідоцтво про нострифікацію іноземного диплому про освіту має видаватись для працевлаштування на території України.

Заява про люстрацію не написана власноруч

Якщо ви подаєте документи в друкованому вигляді, то заява про люстрацію має бути написана власноруч. Це правило не стосується тих, хто подає документи онлайн через портал вакансій http://www.career.gov.ua

Електронна пошта не оновлюється

Оновлюйте пошту, перевіряйте папку «спам». Повідомлення про час та дату тестування буде надіслано на ваш e-mail або вам зателефонують. На конкурс не забудьте взяти з собою оригінал посвідчення про вільне володіння державною мовою.
 
Детальніше про Директорати, вакансії та умови подання - читайте тут.

Читайте також