Скинути
Контраст
Розмір
Сховати налаштування
Close
Налаштування доступності
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Facebook Youtube Telegram X White
Про міністерство
Керівництво Стратегія Положення про міністерство Міжнародні партнери Очищення влади Внутрішній аудит Критична інфраструктура
Воєнний стан
Громадянам
Заявка на лікування за кордоном Доступні ліки Здоров'я А-Я Всеукраїнський тур ЗміниТИ Закупівлі ліків Протидія COVID-19 Безоплатна правнича допомога Допомога українським медикам та армії Опитування Психічне здоров'я Створення безбар`єрного простору МСЕК Військово-лікарські комісії
Медичним працівникам
Освіта
Стратегія розвитку медичної освіти Науково-дослідні установи Вступ на спеціальності галузі знань 22 «Охорона здоров'я» Цикли спеціалізації, тематичного удосконалення та заходи БПР у 2024 році
Пресцентр
Документи
eHealth
Контакти

Громадське обговорення (архів)

Громадська Рада при МОЗ України повідомляє про чергові Загальні збори призначені на 11 годину 02 листопада 2017 року та запрошує бути на них присутніх посадових осіб МОЗ України.

Порядок денний Зборів для ознайомлення та публікації на сайті МОЗу:

 1. Вітальне слово голови ГР при МОЗ України
 2. Доповідь Лічильної комісії про кількість присутніх
 3. Затвердження порядку денного засідання ГР при МОЗ України
 4. Доповідь Робочої групи про роботу з підписання нової редакції Положення про ГР при МОЗ затвердженої ГР та поданої до МОЗу.
 5. Доповідь Івана Сороки про важливість та доцільність створення в МОЗ робочої групи з розробки Національного плану дій щодо діабету.
 6. Доповідь Наталії Ліпської по роботі з базою донорів.
 7. Обговорення можливостей та способів модернізації медичної галузі шляхом лікарського самоврядування, внесення в класифікатор нових медичних спеціальностей (оптометрист, щелепно-лицьова хірургія, тощо).
 8. Обговорення та затвердження форми звернення ГР до МОЗ з пропозицією просити КМУ виступити із законодавчою ініціативою щодо внесення змін в закони щодо колісного регламенту в частині, що стосується МОЗ і обмеження Євро5, вирішення питання щодо завезення медикаментів та сумішей із малим строком придатності для паліативних та важких пацієнтів, тощо.
 9. Різне
 10. Призначення дати наступного засідання ГР.

 

Голова Громадської радиКоваль Олександра

ПРОТОКОЛИ

Протокол четвертого засідання Громадської ради при Міністерстві охорони України 17 серпня 2017 р. (docx, 27 Кб)

11 грудня 2017

Протокол третього засідання Громадської ради при Міністерстві охорони України 13 липня 2017 року (docx, 15 Кб)

11 грудня 2017

Чергове засідання Громадської Ради при Міністерстві охорони здоров'я України 22.06.2017 р. (docx, 14 Кб)

11 грудня 2017

Протокол першого засідання Громадської ради при Міністерстві охорони України (docx, 27 Кб)

11 грудня 2017Оголошення

Кабінетом Міністрів України 24.04.2019 прийнято постанову № 353 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996» (опубліковано в газеті «Урядовий кур’єр» 7 травня 2019 року № 85), якою затверджено нову редакцію Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації (далі – Типове положення).

Типовим положенням, зокрема, змінено вимоги до представників інститутів громадянського суспільства, які можуть бути обраними до складу Громадської ради при міністерстві, порядок формування ініціативної групи, обмежено її кількісний склад, визначено вимоги щодо рейтингового електронного голосування під час формування громадської ради на установчих зборах та тривалість його проведення.

Водночас, постанова не містить перехідних положень, які б надали можливість завершити процедуру формування нового складу Громадської ради, розпочату міністерством.

Таким чином процес формування нового складу Громадської ради при МОЗ України має бути призупинений з метою приведення процедури голосування до вимог Типового положення.

Слідкуйте за оновленнями на сайті МОЗ України.

05.04.2019

 

Оголошення

Запрошуємо представників громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих і професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації (далі – ІГС (інститут громадянського суспільства), які зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території України, стати учасниками Установчих зборів Громадської ради при МОЗ України, які відбудуться 20 травня 2019 року.

Місце проведення Установчих зборів – МОЗ України, м. Київ, вул. Грушевського, 7.

Реєстрація з 10.00 по 11.00 годину.

Початок зборів об 11.00 годині.

Для участі в Установчих зборах з формування Громадської ради при МОЗ України до ініціативної групи (згідно з Положенням про Громадську раду при МОЗ України, затвердженим наказом МОЗ України від 16.01.2018 № 74) необхідно подати заяву у довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу ІГС.

 

До заяви додаються:

 • рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами ІГС, про делегування для участі в Установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу Громадської ради;
 • біографічна довідка делегованого представника ІГС із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в ІГС, контактної інформації;
 • копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту (положення) ІГС щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку;
 • інформація про отримання ІГС як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних;
 • інформація про результати діяльності ІГС (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання ІГС відповідному органу письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі, коли ІГС працює менше року, - за період діяльності);
 • відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти ІГС, номер контактного телефону;
 • податкова та фінансова звітність неприбуткових установ та організацій за останні два роки або за період діяльності організації, якщо він менший двох років (з відміткою податкової або квитанцією, що підтверджує подання звітності) - за згодою;
 • мотиваційний лист кандидата, в якому викладаються його мотиви бути обраним до складу Громадської ради - за згодою.

Заява та всі документи, що додаються до неї подаються в електронному вигляді через форму на офіційному сайті Міністерства охорони здоров’я з 08 квітня 2019 року за адресою https://gromrada.moz.gov.ua, оригінали документів надаються Ініціативній групі до

19 квітня 2019 року.

Порядок розгляду поданих документів та підстави для відмови представнику ІГС визначаються згідно з Положенням про Громадську раду при МОЗ України, затвердженим наказом МОЗ України від 16 січня 2018 року № 74.

 

Порядок проведення Установчих зборів

Установчі збори Громадської ради при Міністерстві охорони здоров’я України є публічним відкритим заходом. Учасники Установчих зборів можуть вести аудіо-, фото- та відеофіксацію, вільно зберігати та поширювати цю інформацію, вести трансляцію Установчих зборів.

У випадку, коли кандидатів до Громадської ради більше ніж визначений кількісний склад Громадської ради, проводиться конкурс з формування складу Громадської ради шляхом рейтингового Інтернет-голосування громадян, які проживають на території України, за осіб, які особисто присутні на Установчих зборах, кандидатури яких внесені інститутами громадянського суспільства.

Рейтингове Інтернет-голосування проводиться протягом двадцяти чотирьох годин через офіційний веб-сайт МОЗ України. Будь-який громадянин, який проживає на території України, може взяти участь у рейтинговому Інтернет-голосуванні. Під час участі в рейтинговому Інтернет-голосуванні громадянин може проголосувати за одного або декількох кандидатів але не більше ніж визначений кількісний склад Громадської ради.

У разі проведення рейтингового Інтернет-голосування у роботі Установчих зборів оголошується перерва на строк не більше п’ятнадцяти робочих днів для проведення голосування та встановлення результатів. Після перерви лічильна комісія доповідає Установчим зборам про результати рейтингового Інтернет-голосування. Обраними до складу Громадської ради за результатами рейтингового Інтернет-голосування вважаються кандидати, які набрали найбільшу кількість голосів.

Рішення Установчих зборів оформлюється протоколом, який складається протягом трьох робочих днів з моменту закриття Установчих зборів, підписується головою та секретарем Установчих зборів і подається до Міністерства. Міністерство охорони здоров’я України оприлюднює протокол Установчих зборів на своєму офіційному веб-сайті та в інший прийнятний спосіб протягом трьох робочих днів з моменту його надходження.

 

Документи, оформлені належним чином, приймаються ініціативною групою до 19 квітня 2019 року за адресою: 01601, м. Київ, вул. Грушевського, 7, МОЗ України.

 

Електронні копії документів завантажуються через форму на сайті Міністерства https://gromrada.moz.gov.ua

Відповідальна особа за прийом документів – Матяш Павло Сергійович, головний спеціаліст відділу забезпечення взаємодії з державними органами та громадськістю і соціального діалогу Управління організаційного забезпечення, тел.: (044) 253 82 18, e-mail: [email protected]. (Звертаємо увагу, що вказана електронна адреса використовується виключно для зв'язку з відповідальною особою та не передбачає прийом документів).

Відомості про склад ініціативної групи за посиланням: http://moz.gov.ua/article/ministry-mandates/nakaz-moz-ukraini-vid-18032019--23-adm-pro-viznachennja-dati-provedennja-ustanovchih-zboriv-ta-stvorennja-iniciativnoi-grupi-z-pidgotovki-ustanovchih-zboriv-dlja-formuvannja-skladu-gromadskoi-radi-pri-ministerstvi-ohoroni-zdorov%e2%80%99ja-ukraini


ЗАВАНТАЖИТИ

Протокол Установчих зборів з формування складу Громадської ради при Міністерстві охорони України 27.04.2017 р. (docx, 44 Кб)

11 грудня 2017

Протокол №4 засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів з формування Громадської ради при МОЗ України 27.04.2017 р. (docx, 17 Кб)

11 грудня 2017

Додаток до Протоколу №4 (pdf, 218 Кб)

11 грудня 2017


ПОВІДОМЛЕННЯ ІНІЦІАТИВНОЇ ГРУПИ

В результаті опрацювання поданих документів, до участі в установчих зборах з формування Громадської ради при Міністерстві охорони здоров'я України допущено 108 кандидатів. При обробці документів виявилось, що у трьох кандидатів є чек із відміткою про надсилання документів, документи надійшли в МОЗ, але якимось чином до ініціативної групи документи не дійшли. Тому було прийнято рішення, що ще 3 кандидати (від Громадської організації "Ваш Зір" ЄДРПОУ 40096044, від Благодійної організації "Меридіан" ЄДРПОУ 40222950, від Міжнародний благодійний фонд Н.Потопаєвої) можуть бути допущені до участі в установчих зборах за умови, якщо до 9.30 годин 27.04.2017 року вони нададуть оригінали документів та документальне підтвердження надсилання таких документів до ініціативної групи до 20.04.2017 року. Прийом таких документів буде відбуватися з 9.00 до 9.30г. 27.04.2017 року за адресою: Київ, вул. Грушевського, 7 головою ініціативної групи Сухоруковою О.С. (контактний телефон 050-384-76-38).

Установчі збори громадської ради при Міністерстві охорони здоров’я відбудуться 27 квітня за адресою: Київ, вул. Грушевського, 7, приміщення МОЗ України. Початок о 10.00.

Реєстрація розпочинається о 9.30, реєстрація закінчується о 9.59.

Згідно п.7 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації (затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. N 996) склад громадської ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за осіб, які особисто присутні на установчих зборах. Інші способи участі в установчих зборах, в тому числі за довіреністю, за дорученням, дистанційна участь, тощо — не передбачена.

Акредитація ЗМІ відбувається за телефоном 044 253 6975 або через поштову скриньку [email protected] до 26.квітня 2017 року до 17.00

В зв’язку з тим, що кількість кандидатів від ІГС, які бажають прийняти участь в установчих зборах, перевищує 35, буде проведено рейтингове голосування для формування складу Громадської Ради, яке відбудеться згідно прийнятого ініціативною групою та затвердженого МОЗ України порядку проведення установчих зборів – шляхом відкритого рейтингового Інтернет-голосування (Протокол №1 від 1 березня 2017 року) 

Рейтингове Інтернет-голосування відбудється протягом 24 годин, розпочнеться 27.04.2017 о 20.00 годині та закінчиться 28.04.2017 о 19.59. за посиланням - https://gromrada.moz.gov.ua/voting/

Під час голосування буде використана інформація про кандидатів в електронній формі яку вони особисто внесли в форму інтернет-реєстрації, згідно затвердженого порядку подачі документів (Протокол №1 від 1 березня 2017 року), доповнення чи зміна інформації під час установчих зборів - не передбачена. Відповідальність за достовірність поданих даних несуть громадська організація та кандидат.

Список допущених до Установчих зборів – info_in_group_0_dod.d.pdf

 

Список відмов – info_in_group_0_dod.v.pdf


ПРОТОКОЛИПротокол №3 засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів з формування Громадської ради при МОЗ України 05.04.2017 р. (docx, 14 Кб)

11 грудня 2017

Додаток до Протоколу №3 (pdf, 98 Кб)

11 грудня 2017

Протокол №2 засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів з формування Громадської ради при МОЗ України 16.03.2017 р. (pdf, 85 Кб)

11 грудня 2017

Додаток 1 до Протоколу №2 (pdf, 72 Кб)

11 грудня 2017

Додаток 2 до Протоколу №2 (pdf, 77 Кб)

11 грудня 2017

Протокол №1 засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів з формування Громадської ради при МОЗ України 01.03.2017 р. (pdf, 302 Кб)

11 грудня 2017

Додаток 1 до Протоколу №1 (pdf, 67 Кб)

11 грудня 2017

Додаток 2 до Протоколу №1 (pdf, 98 Кб)

11 грудня 2017


ПРОТОКОЛ ЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ МІНІСТЕРСТВІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ ВІД 18.01.2018 РОКУПротокол чергового засідання Громадської ради при Міністерстві охорони здоров'я України від 18.01.2018 року (pdf, 2 Мб)

29 березня 2018


ПРОТОКОЛИ ЗАСІДАНЬ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ МІНІСТЕРСТВІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИПротокол засідання Громадської ради при Міністерстві охорони здоров’я України від 14.11.2018 (pdf, 1 Мб)

1 лютого 2019

Протокол засідання Громадської ради при Міністерстві охорони здоров’я України від 28.10.2018 (pdf, 993 Кб)

1 лютого 2019

Протокол засідання Громадської ради при Міністерстві охорони здоров’я України від 29.10.2018 (pdf, 2 Мб)

1 лютого 2019

Протокол засідання Громадської ради при Міністерстві охорони здоров’я України від 30 березня 2018 (pdf, 4 Мб)

3 січня 2019

Протокол засідання Громадської ради при Міністерстві охорони здоров’я України від 26 червня 2018 (pdf, 3 Мб)

3 січня 2019

Протокол засідання Громадської ради при Міністерстві охорони здоров’я України від 20 липня 2018 (pdf, 2 Мб)

3 січня 2019

Протокол засідання Громадської ради при Міністерстві охорони здоров’я України від 20 липня 2018 (pdf, 2 Мб)

3 січня 2019

Протокол засідання Громадської ради при Міністерстві охорони здоров’я України від 25 липня 2018 (pdf, 2 Мб)

3 січня 2019

Протокол засідання Громадської ради при Міністерстві охорони здоров’я України від 25 вересня 2018 (pdf, 3 Мб)

3 січня 2019