Скинути
Контраст
Розмір
Сховати налаштування
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Налаштування доступності
Close
Налаштування доступності
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Facebook Youtube Telegram X White
Про міністерство
Керівництво Стратегія Положення про міністерство Міжнародні партнери Очищення влади Внутрішній аудит
Воєнний стан
Громадянам
Заявка на лікування за кордоном Доступні ліки Здоров'я А-Я Всеукраїнський тур ЗміниТИ Закупівлі ліків Протидія COVID-19 Безоплатна правнича допомога Опитування Створення безбар`єрного простору МСЕК Військово-лікарські комісії Медичний канабіс
Медичним працівникам
Освіта
Науково-дослідні установи Вступ на спеціальності галузі знань 22 «Охорона здоров'я» Цикли спеціалізації, тематичного удосконалення та заходи БПР у 2024 році
Пресцентр
Документи
Е-здоров'я
Контакти

Українські медзаклади отримають ще 27 потужних генераторів для безперебійної роботи за умов можливих «блекаутів»

Українські лікарні та медичні заклади освіти отримають 27 генераторів середньої потужності (13-18 кВТ). Усі вони придбані у межах співпраці МОЗ та Світового банку. Генератори будуть розподілені до Житомирської, Харківської, Тернопільської, Сумської, Рівненської, Полтавської, Луганської, Дніпропетровської, Кіровоградської областей та міста Києва. 

Такі генератори здатні забезпечити повноцінну та безперебійну роботу медзакладів за різних критичних ситуацій. Вони спрацьовуватимуть автоматично у разі аварійного відключення електроенергії та постачатимуть напругу в мережу. Таким чином, медики зможуть працювати навіть в умовах відключень електроенергії та рятуватимуть життя та здоров’я пацієнтів.  

Нагадаємо, що зараз медзаклади України обладнані 10 016 генераторами, які автоматично спрацьовуватимуть у разі надзвичайної ситуації. 

Зазначимо, що у межах спільного проєкту МОЗ та Світового банку через міжнародну організацію «Crown Agents» до областей загалом буде розподілено 467 генераторів. Їх доставляють відповідно до актуальних потреб кожного регіону. 

Також нагадаємо, що нещодавно до лікарень та медичних закладів освіти було розподілено 56 генераторів великої потужності у межах співпраці МОЗ та Світового банку.