Скинути
Контраст
Розмір
Сховати налаштування
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Налаштування доступності
Close
Налаштування доступності
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Facebook Youtube Telegram X White
Про міністерство
Стратегія Керівництво Положення про міністерство Міжнародні партнери Очищення влади Внутрішній аудит
Воєнний стан
Громадянам
Заявка на лікування за кордоном Доступні ліки Здоров'я А-Я Всеукраїнський тур ЗміниТИ Закупівлі ліків Безоплатна правнича допомога Опитування Створення безбар`єрного простору Медичний канабіс Військово-лікарські комісії МСЕК Протидія COVID-19
Медичним працівникам
Освіта
Науково-дослідні установи Вступ на спеціальності галузі знань 22 «Охорона здоров'я» Цикли спеціалізації, тематичного удосконалення та заходи БПР у 2024 році
Пресцентр
Документи
Е-здоров'я
e-Stock Електронна інтегрована система спостереження за захворюваннями (ЕЛІССЗ) Система Meddata
Контакти

Близько 7000 тонн гуманітарної допомоги передано Україні за сприяння волонтерської організації Tulceahub

У МОЗ відбулась зустріч заступниці міністра охорони здоров'я з питань цифрового розвитку Марії Карчевич з представниками одного з найбільших гуманітарно-логістичних центрів у Східній Європі «Tulceahub».

Зазначений хаб за 9 місяців отримав допомогу для України з понад 20 країн у кількості близько 500 вантажівок загальною вагою приблизно 7000 тонн. Це  медичне обладнання, засоби пересування, інше обладнання та супутні матеріали для енергозабезпечення, побутові речі, одяг, засоби гігієни, харчові продукти, у т. ч. дитяче харчування тощо.

Особливістю хабу є вбудована програма логістики та відстеження вантажів з Румунії в Україну, яка гарантує прозору доставку допомоги. Сучасна електронна система управління хабу, підкріплена фотозвітами та паперовим документообігом, дозволяє централізувати та відстежувати інформацію про кожну відправку гуманітарного вантажу до моменту її надходження до кінцевого отримувача в Україні та забезпечує наскрізну видимість усіх відправлень. Це дає гарантію, що вся гуманітарна допомога дійде саме туди, куди вона була призначена.

«На підтримку України стали компанії, що завжди асоціюватимуться у світі з надійністю, патріотизмом та людяністю. Також ми бачимо, наскільки важливі в організації гуманітарної допомоги технології – завдяки їм процес проходить швидко, прозоро і ефективно», – зазначає заступниця міністра охорони здоров’я Марія Карчевич.

Нагадаємо, як українські волонтери організовують медичну допомогу під час війни.