Скинути
Контраст
Розмір
Сховати налаштування
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Налаштування доступності
Close
Налаштування доступності
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Facebook Youtube Telegram X White
Про міністерство
Стратегія Керівництво Положення про міністерство Міжнародні партнери Очищення влади Внутрішній аудит
Воєнний стан
Громадянам
Заявка на лікування за кордоном Доступні ліки Здоров'я А-Я Всеукраїнський тур ЗміниТИ Закупівлі ліків Безоплатна правнича допомога Опитування Створення безбар`єрного простору Медичний канабіс Військово-лікарські комісії МСЕК Протидія COVID-19
Медичним працівникам
Освіта
Науково-дослідні установи Вступ на спеціальності галузі знань 22 «Охорона здоров'я» Цикли спеціалізації, тематичного удосконалення та заходи БПР у 2024 році
Пресцентр
Документи
Е-здоров'я
e-Stock Електронна інтегрована система спостереження за захворюваннями (ЕЛІССЗ) Система Meddata
Контакти

Затвердили зміни до постанови щодо закупівлі ліків через міжнародні організації

23 листопада Уряд ухвалив рішення для проведення заключного етапу укладення угод з міжнародними організаціями щодо закупівлі лікарських засобів та медичних виробів на 2016 рік.

Уряд затвердив зміни до документу, який дозволить забезпечити ліками та медичними виробами пацієнтів дитячої онкології та онкогематології, хворих на гепатити В та С, туберкульоз та ВІЛ-інфікованих.

Під час засідання ухвалили зміни до постанови «Про затвердження переліку лікарських засобів та медичних виробів, які закуповуються на підставі угод (договорів) щодо закупівлі із спеціалізованими організаціями, які здійснюють закупівлі за напрямами використання бюджетних коштів у 2016 році за бюджетною програмою 2301400 «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру».

Цей перелік доповнили такими напрямками державних закупівель, як дитяча онкологія, онкогематологія та замісна підтримуюча терапія.

Вперше закупівлю медикаментів для замісної підтримуючої терапії здійснять за кошти державного бюджету, що дозволить виконати зобов'язання України перед Глобальним фондом для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією (Глобальний Фонд) та отримати додатково 13 мільйонів доларів гранту для закупівлі вкрай важливих ліків для лікування ВІЛ та туберкульозу. Крім того це суспільно важливе рішення, адже замісна підтримуюча терапія - один із найважливіших факторів контролю поширення епідемії ВІЛ.