Скинути
Контраст
Розмір
Сховати налаштування
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Налаштування доступності
Close
Налаштування доступності
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Facebook Youtube Telegram X White
Про міністерство
Стратегія Керівництво Положення про міністерство Міжнародні партнери Очищення влади Внутрішній аудит
Воєнний стан
Громадянам
Заявка на лікування за кордоном Доступні ліки Здоров'я А-Я Всеукраїнський тур ЗміниТИ Закупівлі ліків Безоплатна правнича допомога Опитування Створення безбар`єрного простору Медичний канабіс Військово-лікарські комісії МСЕК Протидія COVID-19
Медичним працівникам
Освіта
Науково-дослідні установи Вступ на спеціальності галузі знань 22 «Охорона здоров'я» Цикли спеціалізації, тематичного удосконалення та заходи БПР у 2024 році
Пресцентр
Документи
Е-здоров'я
e-Stock Електронна інтегрована система спостереження за захворюваннями (ЕЛІССЗ) Система Meddata
Контакти

Запит на надання висловлень зацікавленості (Консультаційні послуги – індивідуальний консультант) Консультант з розбудови організаційних спроможностей (пакет № IC-5.6.2)

Запит на надання висловлень зацікавленості

(Консультаційні послуги – індивідуальний консультант)

 

Україна

Позика 8475-UA

Проект «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей»

Міністерство охорони здоров’я України

Вакансія: Консультант з розбудови організаційних спроможностей

(пакет № IC-5.6.2)

 

Уряд України отримав від Міжнародного Банку Реконструкції та Розвитку позику № 8475-UA на фінансування проекту «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей» (далі – Проект) і має намір витратити частину цієї позики для оплати консультаційних послуг Консультант з розбудови організаційних спроможностей.

 

Консультаційні послуги включають: надання допомоги МОЗ та партнерам з впровадження проекту щодо ідентифікації та впровадженні відповідних заходів із розбудови організаційних спроможностей. Детальний перелік послуг наведено в Технічному завданні, що додається.

 

Міністерство охорони здоров’я України запрошує правомочних індивідуальних консультантів (Консультантів) висловити свою зацікавленість щодо надання вищезазначених Послуг. Зацікавлені консультанти мають надати інформацію, яка демонструє, що вони мають необхідну кваліфікацію та відповідний досвід для виконання цих Послуг.

 

Мінімальні кваліфікаційні вимоги для включення до "короткого списку" наступні:

  • Вища освіта в одній із галузей: медицини, менеджменту, права, економіки, соціології чи іншої релевантної дисципліни;
  • Щонайменше 3 роки досвіду координації заходів з розбудови спроможностей в рамках міжнародних проектів з охорони здоров’я, соціального захисту або освіти;
  • Досвід проектного менеджменту (в т.ч. розробка дизайну, управління, стратегічне планування, реалізація, оцінка, технічна експертиза), досвід в проведенні оцінювання програм розвитку;
  • Досвід роботи з державними та місцевими органами влади, місцевого самоврядування та співпраці з донорськими організаціями;
  • Володіння англійською мовою на робочому рівні.

 

Додаткова бажана кваліфікація:

  • Досвід управління командою;
  • Досвід роботи з вищими посадовими особами парламенту, міністерств та відомств, органів охорони здоров'я;
  • Досвід діалогу та взаємодії з різносторонніми зацікавленими сторонами у галузі охорони здоров’я;
  • Досвід викладання або фасилітації на навчальних курсах;
  • Досвід впровадження інноваційних програм, проектів в сфері охорони здоров’я.

 

Зацікавленим консультантам необхідно звернути увагу на п. 1.9 Керівництва з відбору та залучення консультантів за позиками МБРР, кредитами та грантами МАР позичальниками Світового банку», затвердженого в січні 2011 року, (переглянутого у липні 2014 р.) («Керівництво із закупівлі послуг консультантів»), в якому визначається політика Світового Банку щодо конфлікту інтересів. Консультант зобов'язується дотримуватися політики Банку щодо корупційної практики і шахрайства.

 

Відбір кандидатів здійснюється відповідно до процедури відбору індивідуальних консультантів, що викладена в Керівництві із закупівлі послуг консультантів.

 

Додаткова інформація може бути отримана за адресою, зазначеною нижче з 10:00 до 17:00.

 

Висловлення зацікавленості у вигляді резюме українською мовою просимо направляти до 18:00  25 червня 2020 р. електронною поштою (в темі зазначити: «пакет № IC-5.6.2»), або подати особисто за наступною адресою:

 

Міністерство охорони здоров’я України

вул. Грушевського, 7, Київ, 01601, Україна,
Офіс Групи консультаційної підтримки Проекту (ГКПП)

Ел. пошта: [email protected], копія на [email protected]

 

 

 

Україна

Міністерство охорони здоров’я

Позика Світового банку № 8475-UA

Проект «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей»

 

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ

на консультативні послуги ( індивідуальний консультант)

за посадою
«Консультант з розбудови організаційних спроможностей»

(договір № ІС-5.6.2)

 

 

I.Загальна інформація

 

Уряд України одержав позику Світового банку на фінансування проекту «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей» (далі – Проект) та позику на Додаткове фінансування Проекту. Цілями Проекту є: (і) підвищення ефективності та якості медичних послуг, особливо щодо неінфекційних захворювань, у відповідності до реформ сектора охорони здоров’я, та (іі) запобігання, виявлення та  реагування на загрозу, яку становить COVID-19.

В рамках компоненту 2 Проекту «Зміцнення урядування у галузі охорони здоров’я» та Частини 4 ДФ Проекту «Підтримка реалізації Проекту та моніторинг і оцінювання» передбачено заходи, спрямовані на ідентифікацію та розбудову організаційних спроможностей Міністерства охорони здоров’я України (далі - МОЗ).

Діяльність, пов’язана з навчанням і розбудовою потенціалу, включає розробку концепції системи контролю якості медичної послуги та ув'язана з удосконаленням управління лікарнями та наданням медичної допомоги при невідкладних станах, у тому числі при інсультах. МОЗ планує заходи як на національному, регіональному рівнях, так і на рівні закладу. План заходів навчання передбачає ряд тренінгів для керівництва лікарень у сфері належної практики організації відділень екстреної медичної допомоги та інсультних блоків, тренінгів для практикуючих лікарів (лікарів і медичних сестер) в лікарнях, навчання для служб екстреної  медичної допомоги, менеджерів з охорони здоров'я в органах місцевої влади (обласні, міські управління охорони здоров'я), тощо.

МОЗ (Замовник) має намір відібрати та підписати контракт з індивідуальним консультантом (Консультант) для надання послуг з розбудови організаційних спроможностей, запланованих в рамках компонентів Проекту та ДФ Проекту.

 

ІІ. Мета завдання

 

Мета цього завдання – надання допомоги МОЗ та партнерам з впровадження проекту щодо ідентифікації та впровадженні відповідних заходів із розбудови організаційних спроможностей.

 

ІІІ. Обсяг послуг

 

Консультант відповідатиме за виконання наступних завдань:

Завдання 1. Аналіз потреб та планування діяльності

  1. Аналіз доступності, стану справ і поточних потреб у розбудові організаційних спроможностей на національному, регіональному рівнях та на рівні закладу на 2020-2022 роки, включно з такими напрямками:
  • Менеджмент закладів охорони здоров’я;
  • Фінансово-правові аспекти господарювання закладів охорони здоров’я;
  • Ефективна організація роботи у відділеннях медичної допомоги при невідкладних станах, у тому числі при інсультах, попередження та контроль інфекцій;
  • Тренінги на робочих місцях для медичного персоналу щодо покращення догляду в відділеннях медичної допомоги при невідкладних станах, у тому числі при інсультах, відділеннях хірургії одного дня та інших відповідних тренінгів;
  • Питання, пов'язані із впливом клімату на здоров'я; забезпечення екологічних підходів під час реконструкції окремих відібраних лікарень, управління відходами;
  • Запобігання та управління COVID
  • Інші відповідні теми, та заззапитом МОЗ.
    1. Розробка, оновлення та узгодження із відповідними структурними підрозділами МОЗ Плану заходів з розбудови організаційних спроможностей на національному, регіональному рівнях, а також на рівні закладів охорони здоров’я.

 

Завдання 2. Консультативна та технічна підтримка МОЗ щодо політики з розбудови організаційних спроможностей

  1. Надання Міністерству охорони здоров’я (МОЗ) та Департаментам охорони здоров’я (ДОЗ) обласних та міських державних адміністрацій підтримки у розвитку організаційних спроможностей в умовах реформи системи охорони здоров’я.
  2. Виконання Плану заходів, що постають під час реалізації діяльності в рамках компоненту, включаючи та не обмежуючись такими як:
  • організація тренінгів за напрямками розбудови організаційних спроможностей, зазначеними в п. 1.1 вище;
  • організація тренінгів та навчальних поїздок для МОЗ, НСЗУ,  інших відповідних організацій та структур, консультантів, що мають відношення до реалізації та супроводу проєкту.
  • організація оцінювання та контроль щодо учасників тренінгів;
  • впровадження освітньої платформи British medical journal в систему післядипломної освіти;
  • розробка та узгодження концепції із системи контролю якості медичної послуги та відповідної тренінгової та навчальної активності із впровадження системи в рамках кластеру;
  • інші заходи за дорученням Координатора проекту.

Заходи щодо нарощування потенціалу здійснюються в режимі онлайн та офлайн.

  1. На вимогу, участь у дискусіях робочих груп/експертних груп МОЗ/ГУС, інших громадських заходах.
  2. Підготовка та надання регулярних звітів про прогрес у впровадженні заходів кластеру, звітів за формою, передбаченою постановами Кабінету Міністрів України щодо виконання проектів за підтримки міжнародних фінансових інституцій та інших необхідних звітів Керівнику проекту (ГКПП), Координатору Проекту та Світовому банку.

 

Завдання 3. Координація консультантів та компаній, які надають послуги в рамках кластеру.

  1. Розробка та супровід процесу погодження відповідних технічних завдань в рамках кластеру та подальший супровід процесу відбору і контрактування.
  2. Поточна координація роботи консультантів і компаній, моніторинг та оцінка ефективності роботи консультантів і компаній.
  3. Координація логістики тренінгів, що здійснюються в рамках Проєкту/ДФ проєкту, а також координація з ВООЗ щодо розробки тренінгів TOT та підготовки тренерів.

 

Завдання 4. Координація з партнерами

  1. Координація консультантів кластеру із відповідними підрозділами МОЗ, організаціями, підприємствами і установами, підпорядкованими МОЗ, органами влади у відібраних областях та іншими партнерами на національному та місцевому рівні в рамках реалізації кластеру.
  2. Координація двосторонньої комунікації та діалогу із ключовими цільовими групами та зацікавленими партнерами в рамках Проекту у співпраці з Консультантом з інформації та комунікації та Консультантом із створення потенціалу для залучення громадян до реформ охорони здоров'я.
  3. Співпраця з іншими національними та міжнародними партнерами, громадськими об’єднаннями та асоціаціями  щодо реформи охорони здоров'я,  заходів з розбудови спроможності.

 

Завдання 5. Комунікації

  1. Забезпечення релевантної інформації та оновлення на регулярній основі за кластером в Інформаційній системі управління документообігом Проекту відповідно до процедур та правил ІСУД.
  2. Взаємодія з Групою Координації Проекту у Світовому банку.

 

IV. Термін виконання та місце роботи

 

Консультант надаватиме послуги з дати укладання договору до 31 березня 2022 року чи іншого періоду, погодженого сторонами, відповідальними за впровадження Проекту, за умови належного виконання завдань.

Місцем роботи є Київ, Україна. Завдання передбачатиме відрядження до регіонів України.

 

V. Очікувані результати

 

У результаті виконання роботи, передбаченої цим ТЗ, Консультант повинен забезпечити/надати:

  • Створений та узгоджений із відповідними структурними підрозділами МОЗ  План заходів з розбудови організаційних спроможностей на національному та регіональному рівні;
  • Планування, розробку та виконання серії тренувальних та освітніх заходів (п. 2.2.);
  • Аналіз активностей із розбудови спроможностей на національному рівні та у відібраних проектних областях, надано рекомендації стосовно оптимізації діяльності в регіонах та їх відповідності до цілей та завдань реформи;
  • Звіти про прогрес та звіти відповідно до законодавства України, а також за дорученням Координатора Проекту вчасно та у повному обсязі;
  • ТЗ на консультаційні послуги в рамках кластеру та частини 4 ДФ Проекту, забезпечення належного супроводу відбору постачальників та забезпечено виконання контрактних зобов’язань;
  • Регулярна інформація що заходів кластеру та частини 4 ДФ Проекту розміщена у відкритому доступі для підзвітності перед громадськістю.

 

VI. Умови виконання завдання

 

Консультант працює під керівництвом Координатора Проекту та під наглядом Координатора Проекту (ГКПП) у тісній співпраці з групою Проекту Світового банку.

Послуги Консультанта оплачуються щомісячно за ставкою, погодженою на момент укладання контракту на повну зайнятість.

Замовник надає Консультанту робоче місце, включаючи офісне обладнання необхідне для виконання завдань (інтернет, телефон, ПК, принтер/копіювальне обладнання тощо). Замовник відшкодовує необхідні витрати на відрядження.

Протягом 10 днів після закінчення кожного місяця Консультант надає Замовнику про надані послуги за формою, встановленою Замовником. Звіти мають бути підготовлені у спосіб, зручний для читання та розуміння Замовником. 

 

VII. Кваліфікаційні вимоги

 

Кваліфікація Консультанта повинна відповідати наступним мінімальним вимогам:

 

  1. Вища освіта в одній із галузей: медицини, менеджменту, права, економіки, соціології чи іншої релевантної дисципліни;
  2. Щонайменше 3 роки досвіду координації заходів з розбудови спроможностей в рамках міжнародних проектів з охорони здоров’я, соціального захисту або освіти;
  3. Досвід проектного менеджменту (в т.ч. розробка дизайну, управління, стратегічне планування, реалізація, оцінка, технічна експертиза), досвід в проведенні оцінювання програм розвитку;
  4. Досвід роботи з державними та місцевими органами влади, місцевого самоврядування та співпраці з донорськими організаціями;
  5. Володіння англійською мовою на робочому рівні.

 

Бажана кваліфікація:

 

  1. Досвід управління командою;
  2. Досвід роботи з вищими посадовими особами парламенту, міністерств та відомств, органів охорони здоров'я;
  3. Досвід діалогу та взаємодії з різносторонніми зацікавленими сторонами у галузі охорони здоров’я;
  4. Досвід викладання або фасилітації на навчальних курсах;
  5. Досвід впровадження інноваційних програм, проектів в сфері охорони здоров’я.