Скинути
Контраст
Розмір
Сховати налаштування
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Налаштування доступності
Close
Налаштування доступності
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Facebook Youtube Telegram X White
Про міністерство
Стратегія Керівництво Положення про міністерство Міжнародні партнери Очищення влади Внутрішній аудит
Воєнний стан
Громадянам
Заявка на лікування за кордоном Доступні ліки Здоров'я А-Я Всеукраїнський тур ЗміниТИ Закупівлі ліків Безоплатна правнича допомога Опитування Створення безбар`єрного простору Медичний канабіс Військово-лікарські комісії МСЕК Протидія COVID-19
Медичним працівникам
Освіта
Науково-дослідні установи Вступ на спеціальності галузі знань 22 «Охорона здоров'я» Цикли спеціалізації, тематичного удосконалення та заходи БПР у 2024 році
Пресцентр
Документи
Е-здоров'я
e-Stock Електронна інтегрована система спостереження за захворюваннями (ЕЛІССЗ) Система Meddata
Контакти

Вже понад 90 приватних медзакладів та лікарів-ФОПів вакцинують українців проти COVID-19

Уже 91 приватний заклад охорони здоров’я та медики, зареєстровані як фізичні особи-підприємці, сформували пункти щеплень або мобільні бригади з імунізації від COVID-19 та вакцинують громадян у різних регіонах України.

 Темпи вакцинації продовжують зростати, і Міністерство охорони здоров’я закликає заклади охорони здоров’я всіх форм власності, а також фізичних осіб-підприємців, які мають ліцензію на медичну практику, долучатися до створення пунктів щеплень та мобільних бригад з вакцинації проти COVID-19.

Для цього їм необхідно у довільній формі звернутись до підрозділу з охорони здоров’я обласних чи Київської міської державних адміністрацій з проханням внести їх до переліку надавачів медпослуг, залучених до вакцинації від коронавірусної хвороби.

Необхідно вказати в заявці осіб, відповідальних за запис, облік залишків вакцин, актуальні телефони реєстратур.

Підрозділ з охорони здоров’я ОДА або КМДА розгляне запит та, якщо надавач відповідає всім вимогам для проведення вакцинації від COVID-19, попросить Міністерство охорони здоров’я включити його до переліку надавачів медпослуг, залучених до вакцинації від COVID-19.

У разі позитивного рішення надавач медпослуг має укласти договір з Національною службою здоров’я України, яка платитиме за здійснені щеплення. Кошти для цього передбачені у Програмі медичних гарантій на 2021 рік окремим пакетом вакцинації від COVID-19.

Станом на 5 липня 2021 року в Україні передбачено 3168 пунктів щеплень пунктів щеплень та 1083 мобільних бригад з імунізації проти коронавірусної хвороби.

Вакцинація проти COVID-19 розпочалася 24 лютого 2021 року та постійно нарощує оберти. У липні в Україні здійснили майже в чотири рази більше щеплень ніж у травні, відповідно 1 515 136 та 408 975. Усього з початку кампанії з вакцинації проведено 2 998 614 щеплень. Першу дозу отримали 2 100 538 людей, завершили вакцинацію 898 076 людей. 

 

Дізнавайтеся більше про вакцинацію проти COVID-19 за номером контакт-центру 0 800 60 20 19 та на сайті vaccination.covid19.gov.ua.