Скинути
Контраст
Розмір
Сховати налаштування
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Налаштування доступності
Close
Налаштування доступності
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Facebook Youtube Telegram X White
Про міністерство
Стратегія Керівництво Положення про міністерство Міжнародні партнери Очищення влади Внутрішній аудит
Воєнний стан
Громадянам
Заявка на лікування за кордоном Доступні ліки Здоров'я А-Я Всеукраїнський тур ЗміниТИ Закупівлі ліків Безоплатна правнича допомога Опитування Створення безбар`єрного простору Медичний канабіс Військово-лікарські комісії МСЕК Протидія COVID-19
Медичним працівникам
Освіта
Науково-дослідні установи Вступ на спеціальності галузі знань 22 «Охорона здоров'я» Цикли спеціалізації, тематичного удосконалення та заходи БПР у 2024 році
Пресцентр
Документи
Е-здоров'я
e-Stock Електронна інтегрована система спостереження за захворюваннями (ЕЛІССЗ) Система Meddata
Контакти

ВООЗ активно постачає гуманітарну допомогу Україні

З початку російського вторгнення Україна отримала понад 150 тонн гуманітарної допомоги від Всесвітньої організації охорони здоров'я. Нині вантажі з ліками, медвиробами та обладнанням розвезено в регіони активних бойових дій та в прифронтові області. 

В рамках першої серії допомоги до України надійшло 36 тонн важливих медичних товарів, які наразі розподіляються між українськими закладами охорони здоров'я.  Також, за словами заступника міністра охорони здоров'я, в рамках цієї допомоги до столиці було доставлено 600 доз протиправцевого анатоксину. 

«ВООЗ сьогодні є однією з наших головних партнерів, яка фактично в перші дні війни протягнула руку допомоги українській медичній системі. Ми активно працюємо над тим, щоб забезпечити необхідними медикаментами лікарні в місцях активних бойових дій та прифронтових областях, які теж приймають велику частину поранених. Тому нині вся допомога доставляється в оперативному режимі та адресно в медзаклади, згідно з їхніми потребами», – повідомив заступник міністра охорони здоров'я Олексій Яременко. 

Також минулого тижня від ВООЗ прибули до Києва 10 тонн наборів для лікування травм та невідкладної хірургії, а також два апарати для штучної вентиляції легень. 

Львівщина своєю чергою отримала 14 тонн травматологічних наборів та критично необхідних ліків для надання первинної медико-санітарної допомоги. 

Окрім того, Всесвітня організація охорони здоров'я надала 9 дотичним до лінії фронту регіонам України партії вантажів, кожна з яких розрахована на покриття потреб 150 пацієнтів із травмами та 15 000 пацієнтів первинної медичної допомоги протягом трьох місяців. 

Такі ж вантажі вже прямують до Харкова, Сум, Дніпра, Херсону, Маріуполя, Миколаєва, Житомира, Запоріжжя та Черкас.