Скинути
Контраст
Розмір
Сховати налаштування
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Налаштування доступності
Close
Налаштування доступності
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Facebook Youtube Telegram X White
Про міністерство
Стратегія Керівництво Положення про міністерство Міжнародні партнери Очищення влади Внутрішній аудит
Воєнний стан
Громадянам
Заявка на лікування за кордоном Доступні ліки Здоров'я А-Я Всеукраїнський тур ЗміниТИ Закупівлі ліків Безоплатна правнича допомога Опитування Створення безбар`єрного простору Медичний канабіс Військово-лікарські комісії МСЕК Протидія COVID-19
Медичним працівникам
Освіта
Науково-дослідні установи Вступ на спеціальності галузі знань 22 «Охорона здоров'я» Цикли спеціалізації, тематичного удосконалення та заходи БПР у 2024 році
Пресцентр
Документи
Е-здоров'я
e-Stock Електронна інтегрована система спостереження за захворюваннями (ЕЛІССЗ) Система Meddata
Контакти

Використання телемедичного обладнання дозволило врятувати око пацієнтці

За допомогою системи телемедичних консультацій Teledoc Health на базі КНП «Київська обласна клінічна лікарня» працює пілотний проєкт консультативної допомоги у складних випадках у районних лікарнях Київської області, де стають доступними консультації вузьких спеціалістів.

Фахівці закладу використовують сучасні технології в щоденній медичній практиці. Через телемедичну платформу вони мають змогу проводити телемедичні консультації між собою та у випадку необхідності запрошувати до консиліуму своїх колег з інших закладів охорони здоровʼя. Враховуючи велику кількість поранених, активно співпрацюють з хірургами і з торакальними хірургами, офтальмологами та іншими спеціалістами закладу.

«Телемедицина допомагає зв’язати не тільки пацієнта та лікаря, але й надає можливість лікарям консультувати пацієнтів, які потребують мультидисциплінарного підходу та обмінюватися досвідом, – зазначає Дмитро Дзюба, завідувач відділення інтенсивної терапії КНП «Київська обласна клінічна лікарня». – Декілька днів тому ми провели дистанційну консультацію пацієнтки, яка поступила ургентно в Бориспільську ЦРЛ з вогнепальним пораненням орбіти, з комою 1 ступеня і нетранспортабельна за показниками загального стану. Ми обговорили з колегами з Бориспільської ЦРЛ тактику ведення даної пацієнтки та дали свої рекомендації».

Була загроза видалення ока пацієнтки, але в результаті консультування було вирішено, що орган можна залишити і відновити його функцію.

Усього в  Україні працює 21 пристрій віртуальної присутності системи Teledoc Health.

Нагадаємо, кращі іноземні фахівці консультують українських медиків через телемедичну платформу Teledoc Health.