Скинути
Контраст
Розмір
Сховати налаштування
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Налаштування доступності
Close
Налаштування доступності
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Facebook Youtube Telegram X White
Про міністерство
Стратегія Керівництво Положення про міністерство Міжнародні партнери Очищення влади Внутрішній аудит
Воєнний стан
Громадянам
Заявка на лікування за кордоном Доступні ліки Здоров'я А-Я Всеукраїнський тур ЗміниТИ Закупівлі ліків Безоплатна правнича допомога Опитування Створення безбар`єрного простору Медичний канабіс Військово-лікарські комісії МСЕК Протидія COVID-19
Медичним працівникам
Освіта
Науково-дослідні установи Вступ на спеціальності галузі знань 22 «Охорона здоров'я» Цикли спеціалізації, тематичного удосконалення та заходи БПР у 2024 році
Пресцентр
Документи
Е-здоров'я
e-Stock Електронна інтегрована система спостереження за захворюваннями (ЕЛІССЗ) Система Meddata
Контакти

Відбулася презентація проєкту USAID «Сталий розвиток національних систем охорони здоровʼя»

Міністр охорони здоровʼя Віктор Ляшко на щотижневій апаратній нараді Міністерства охорони здоровʼя заслухав Віталія Каранду, керівника проєкту «Сталий розвиток національних систем охорони здоровʼя», що впроваджується Abt Associates за фінансуванням Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Проєкт є флагманською ініціативою USAID щодо зміцнення інтегрованих систем охорони здоровʼя. Його мета – допомогти країнам досягти стійких самофінансованих систем охорони здоров’я, які забезпечують якісність, доступність та безоплатність медичної допомоги. Проєкт впроваджується у 28 країнах світу.

«В Україні проєкт надає підтримку розвитку телемедицини. Термін впровадження проєкту – три роки: з жовтня 2021 до серпня 2024 року. Проєкт зосереджений на посиленні управління, удосокналення політик, законодавства та фінансування у галузі телемедицини, відновлення доступності основних послуг за допомогою телемедицини, а також зміцнення спроможності Міністерства реагувати на виклики повʼязані з війною», – наголосив керівник проєкту Віталій Коранда. 

Крім того, команда проєкту надає технічну підтримку щодо впровадження телемедичних платформ, що були надані МОЗ України від  фізичних та юридичних осіб, резидентів і нерезидентів як благодійна або гуманітарна допомога для задоволення потреб у сфері охорони здоров’я в умовах воєнного стану в Україні та в період відновлення після нього. Наразі, завдяки зусиллям команди проєкту LHSS вже впроваджено та успішно працює низка телемедичних проєктів, які забезпечують проведення телеконсультування та надання медичної допомоги для найбільш вразливих груп населення.

Нагадаємо, проєкт Healthlink відновлюватиме первинну медичну допомогу Дніпропетровщини.