Скинути
Контраст
Розмір
Сховати налаштування
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Налаштування доступності
Close
Налаштування доступності
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Facebook Youtube Telegram X White
Про міністерство
Керівництво Стратегія Положення про міністерство Міжнародні партнери Очищення влади Внутрішній аудит
Воєнний стан
Громадянам
Заявка на лікування за кордоном Доступні ліки Здоров'я А-Я Всеукраїнський тур ЗміниТИ Закупівлі ліків Протидія COVID-19 Безоплатна правнича допомога Опитування Створення безбар`єрного простору МСЕК Військово-лікарські комісії Медичний канабіс
Медичним працівникам
Освіта
Науково-дослідні установи Вступ на спеціальності галузі знань 22 «Охорона здоров'я» Цикли спеціалізації, тематичного удосконалення та заходи БПР у 2024 році
Пресцентр
Документи
Е-здоров'я
Електронна інтегрована система спостереження за захворюваннями (ЕЛІССЗ) Система Meddata e-Stock
Контакти

В Україні вдалося частково або повністю відновити понад 750 об’єктів медзакладів, які пошкодила росія

Майже півтора року повномасштабної війни російська армія продовжує щоденно руйнувати та обстрілювати мирні міста та цивільну інфраструктуру, в тому числі й медичну. Ворог прицільно та системно руйнує лікарні, пологові, поліклініки, амбулаторії тощо. 

Попри це в Україні продовжують справлятися з наднавантаженням та працювати над відновленням українських медичних закладів, аби потрібна медична допомога була доступна кожному. 

Так, за понад 17 місяців війни у різних регіонах України було відновлено повністю або частково 765 об’єктів медзакладів. Зокрема, 353 об’єкти відновлено повністю та ще 412 – частково. Найбільше – в Миколаївській, Дніпропетровській, Київській, Харківській та Чернігівській областях.

Забезпечення українців якісними, доступними та необхідними медичними послугами є пріоритетом для держави. Тому, всупереч постійним обстрілам та бомбардуванням, Міністерство охорони здоров’я разом із партнерами й надалі працюватимуть над відновленням української медичної інфраструктури, аби наші лікарні, попри складний час, могли працювати та надавати медичну допомогу населенню. 
Нагадаємо, що за понад рік повномасштабної війни ворог пошкодив 1 406 об’єктів медзакладів та ще 186 об’єктів зруйнував повністю. Найбільших втрат зазнала медична інфраструктура Харківщини, Донеччини, Миколаївщини, Київщини та Чернігівщини.