Скинути
Контраст
Розмір
Сховати налаштування
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Налаштування доступності
Close
Налаштування доступності
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Facebook Youtube Telegram X White
Про міністерство
Стратегія Керівництво Положення про міністерство Міжнародні партнери Очищення влади Внутрішній аудит
Воєнний стан
Громадянам
Заявка на лікування за кордоном Доступні ліки Здоров'я А-Я Всеукраїнський тур ЗміниТИ Закупівлі ліків Безоплатна правнича допомога Опитування Створення безбар`єрного простору Медичний канабіс Військово-лікарські комісії МСЕК Протидія COVID-19
Медичним працівникам
Освіта
Науково-дослідні установи Вступ на спеціальності галузі знань 22 «Охорона здоров'я» Цикли спеціалізації, тематичного удосконалення та заходи БПР у 2024 році
Пресцентр
Документи
Е-здоров'я
e-Stock Електронна інтегрована система спостереження за захворюваннями (ЕЛІССЗ) Система Meddata
Контакти

Українські волонтери розгортають ініціативи з відновлення країни

5 грудня відзначається Всесвітній день волонтера. З перших днів війни наші волонтери стали атлантами, що тримають на своїх плечах Україну, адже для багатьох людей волонтерська допомога стала єдиною надією на порятунок здоров’я і життя.

Благодійні фонди, громадські організації організували системну роботу, допомогаючи українським пацієнтам. Всіма силами вони разом з військовими наближають нашу перемогу.

МОЗ продовжує активно співпрацювати з понад 20 найбільшими благодійними та волонтерськими організаціями в Україні для забезпечення потреб воєнного часу. Серед них: CEO Club та HelpUkraine center, до яких приєдналися великі українські підприємства, благодійні організації «100% ЖИТТЯ» та «Центр волонтерства та захисту», благодійні фонди «Пацієнти України», «Таблеточки», «Крила надії», «СВОЇ», «КОЛО», «Дихай», «Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні», «Смарт Медікал Ейд ЮА», «МАПУ – Міжнародна Асоціація підтримки України»/CF IASU, Національна агенція гуманітарної допомоги ZDOROVI, міжнародний фонд «Відродження», волонтерський штаб «Зграя», громадські організації «Ініціатива Е+», «UA Brokers Without Borders», НСОУ «Пласт», Тернопільський національний медичний університет ім. І. Горбачевського, Центр медичних технологій при консалтинговій компанії «СІВІТТА Україна» та інші.

Організації забезпечують ліками, медичними виробами та, зокрема, обладнанням заклади охорони здоров'я в «гарячих» точках та на деокупованих територіях, впроваджують комплексні системні зміни до системи реабілітації, яка буде необхідна тисячам постраждалих від війни українцям, розгортають ініціативи з відновлення України. Також важливим напрямом роботи багатьох фондів є підтримка важкохворих дітей.

«Сфера медичної благодійності та волонтерства зазнала стрімкого росту під час війни, — зазначає заступниця міністра охорони здоров’я з питань цифрового розвитку Марія Карчевич, — сьогодні волонтери без перебільшення творять історію, об’єднуючи і гартуючи суспільство, але найголовніше — вони рятують життя людей!»

Низький уклін всім, хто допомагає людям і наближає Україну до перемоги!