Скинути
Контраст
Розмір
Сховати налаштування
Гаряча лінія МОЗ
0800 505 201
Налаштування доступності
Close
Налаштування доступності
Гаряча лінія МОЗ
0800 505 201
Facebook Youtube Telegram X White
Про міністерство
Стратегія Керівництво Положення про міністерство Міжнародні партнери Очищення влади Внутрішній аудит
Воєнний стан
Громадянам
Заявка на лікування за кордоном Доступні ліки Здоров'я А-Я Всеукраїнський тур ЗміниТИ Закупівлі ліків Безоплатна правнича допомога Опитування Створення безбар`єрного простору Медичний канабіс Військово-лікарські комісії МСЕК Протидія COVID-19
Медичним працівникам
Освіта
Науково-дослідні установи Вступ на спеціальності галузі знань 22 «Охорона здоров'я» Цикли спеціалізації, тематичного удосконалення та заходи БПР у 2024 році
Пресцентр
Документи
Е-здоров'я
e-Stock Електронна інтегрована система спостереження за захворюваннями (ЕЛІССЗ) Система Meddata
Контакти

Українські медики навчаються реагування на масові надзвичайні ситуації

Повномасштабна війна та постійні обстріли цивільної інфраструктури України спричинили збільшення кількості надзвичайних ситуацій в сотні разів. Така ситуація потребує особливої підготовки екстрених служб до правильного реагування на надзвичайні ситуації, дотримання чітких алгоритмів дій. Лише якісна підготовка, планування та організація надання екстреної медичної допомоги у надзвичайних ситуаціях дозволить зберегти якомога більшу кількість людських життів.

За підтримки Бюро ВООЗ в Україні розпочався семінар «Менеджмент  пацієнтів при масових випадках на догоспітальному етапі». Протягом двох днів представники 12 регіональних центрів «екстренки» спільно з фахівцями МОЗ та ВООЗ, представниками ДСНС та Патрульної поліції розглядатимуть практичні випадки, як реагувати на надзвичайні ситуації, які трапляються в Україні. 

«Такі навчання та тренінги допомагають українським медикам отримувати нові знання та навички. Працівники “екстренки” зможуть дізнатись сучасні аспекти надання допомоги, особливості реагування на масові катастрофи та нормативно-правову базу такої допомоги. Саме завдяки постійному підвищенню кваліфікації лікарів, українці отримують якісну, доступну та сучасну допомогу, навіть у екстремальних умовах», – зауважив перший заступник міністра Сергій Дубров під час семінару.

Навчання дозволять детально проаналізувати дії  екстрених служб під час реагування на надзвичайні ситуації, виявити помилки в роботі. За результатами навчань будуть розроблені практичні рекомендації щодо покращення взаємодії між цими службами, обміну інформацією та оптимізації роботи безпосередньо системи екстреної медичної допомоги.
Нагадаємо, у вересні у Республіці Польща розпочалися навчання із надання екстреної медичної допомоги в умовах бойових дій для українських медикинь, що працюють у системі «екстренки».