Скинути
Контраст
Розмір
Сховати налаштування
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Налаштування доступності
Close
Налаштування доступності
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Facebook Youtube Telegram X White
Про міністерство
Стратегія Керівництво Положення про міністерство Міжнародні партнери Очищення влади Внутрішній аудит
Воєнний стан
Громадянам
Заявка на лікування за кордоном Доступні ліки Здоров'я А-Я Всеукраїнський тур ЗміниТИ Закупівлі ліків Безоплатна правнича допомога Опитування Створення безбар`єрного простору Медичний канабіс Військово-лікарські комісії МСЕК Протидія COVID-19
Медичним працівникам
Освіта
Науково-дослідні установи Вступ на спеціальності галузі знань 22 «Охорона здоров'я» Цикли спеціалізації, тематичного удосконалення та заходи БПР у 2024 році
Пресцентр
Документи
Е-здоров'я
e-Stock Електронна інтегрована система спостереження за захворюваннями (ЕЛІССЗ) Система Meddata
Контакти

Українські фахівці вчаться лікувати постравматичні стресові розлади

Сьогодні у Києві відбувся другий семінар для українських психологів та психіатрів із комплексної навчальної програми по лікуванню психологічної травми.

Програма, розроблена МОЗ разом із Ізраїльською Коаліцією травми та за підтримки проекту Ради Європи «Посилення захисту прав людини внутрішньо переміщених осіб в Україні» та Групи Помпіду Ради Європи, має на меті навчити українських лікарів виявляти гострі стресові реакції на ранній стадії, кваліфіковано їх діагностувати та лікувати.

Це вже другий із трьох запланованих семінарів в рамках першого семестру навчальної програми. Ключові міжнародні експерти з Ізраїлю продемонстрували різні методики моделювання і роботи з травмою. Ці навички допоможуть в роботі з пацієнтами з гострою реакцією на стрес, гострим стресовим розладом, посттравматичними симптомами, горем, простою та комплексною формами ПТСР.

Більшість учасників – це психологи та психіатри, що працюють в державних закладах охорони здоров’я. В рамках супервізії між семінарами, спеціалісти, що навчаються за програмою, разом із тренерами розглянуть випадки, з якими вони стикаються в щоденній практиці.