Скинути
Контраст
Розмір
Сховати налаштування
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Налаштування доступності
Close
Налаштування доступності
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Facebook Youtube Telegram X White
Про міністерство
Керівництво Стратегія Положення про міністерство Міжнародні партнери Очищення влади Внутрішній аудит
Воєнний стан
Громадянам
Заявка на лікування за кордоном Доступні ліки Здоров'я А-Я Всеукраїнський тур ЗміниТИ Закупівлі ліків Протидія COVID-19 Безоплатна правнича допомога Опитування Створення безбар`єрного простору МСЕК Військово-лікарські комісії Медичний канабіс
Медичним працівникам
Освіта
Науково-дослідні установи Вступ на спеціальності галузі знань 22 «Охорона здоров'я» Цикли спеціалізації, тематичного удосконалення та заходи БПР у 2024 році
Пресцентр
Документи
Е-здоров'я
Контакти

У Полтаві відкрили надсучасний реабілітаційний центр для поранених військових RECOVERY

Це вже 12-й центр всеукраїнської мережі. Щорічно тут зможуть отримувати якісні, доказові й безоплатні послуги з реабілітації 2000 військових. Центр розбудований на трьох поверхах однієї з ключових медичних установ Полтавщини. 

Допомогу пораненим військовим надаватимуть фахівці фізичної реабілітаційної медицини, фізичні терапевти, ерготерапевти, масажисти, терапевти мови й мовлення та психологи. Для кожного пораненого розробляється індивідуальний реабілітаційний план, тож пацієнти отримують якісну й доказову реабілітаційну допомогу на найвищому рівні з огляду на їх потреби. 

Реабілітаційні відділення стають все ближче до дому сімей поранених, що сприяє реабілітації, адже родина є одним із найважливіших компонентів відновлення — наполягають фахівці. 

Пацієнти закладу — це військові, які отримали під час бойових дій травми кінцівок, головного мозку, спинного мозку, периферичної нервової системи тощо. Проте тут відновлюватимуть і  поранених не тільки з Полтавщини, а й з усієї України. 

Засновники мережі планують розширити її щонайменше до 18 інноваційних реабілітаційних центрів, де щороку зможуть відновлюватися близько 25 тисяч військових.

Проєкт RECOVERY Віктора та Олени Пінчуків фокусується на таких напрямах:

  • створення національної мережі реабілітаційних центрів для поранених військових; 
  • освітні програми міжнародного рівня для медичних фахівців.

Усі послуги з реабілітації — безоплатні для всіх пацієнтів та повністю покриваються НСЗУ в рамках програми медичних гарантій. Громадяни України мають право отримати необхідні реабілітаційні послуги у повному обсязі незалежно від причин, які призвели до потреби в реабілітації, так само як і ветерани війни, учасники війни, учасники бойових дій та особи, прирівняні до них.