У МОЗ відбулася чергова зустріч із представниками благодійних фондів та громадських об’єднань
Уже стало традицією проводити зустрічі між представниками Міністерства охорони здоров’я та громадського сектору, які з початку війни об’єднали зусилля для підтримки медичної сфери й задоволення потреб в охороні здоров’я цивільного населення.
Метою цього заходу було не лише обговорення актуальних питань, обмін корисною інформацією, але й подяка представникам громадянського суспільства за їхню невтомну працю та вручення їм подяк за важливий внесок у спільну ефективну роботу.
“Постійний діалог і взаємодія з громадянським суспільством є важливим елементом розвитку держави та медичної сфери. Вдячний, що завжди стаєте пліч-о-пліч у найскрутніші часи та допомагаєте долати найскладніші виклики, а їх наразі чимало. Щодня ми змушені розв'язувати нові завдання, адже ворог продовжує атакувати нашу країну та руйнувати медичну інфраструктуру. Попри це робимо все можливе, аби люди мали доступ до необхідної медичної допомоги за будь-яких умов. Також продовжуємо працювати над стратегічними питаннями, мета яких – побудова якісної сучасної медичної сфери в Україні, і тут експертиза представників громадськості теж надважлива, адже спільними зусиллями зможемо напрацьовувати найефективніші рішення.”
У заході взяли участь благодійні організації: БФ «Запорука», БО «100% ЖИТТЯ», БФ «КОЛО», БФ «Пацієнти України», БФ «Таблеточки», БО «ТВ PeopleUkraine», БФ «Разом для України», БФ «Благомай», БО БФ «Християнська медична асоціація України», БФ «Smart medical aid», БФ «Корабель Допомоги», БФ «Центр Волонтерства та Захисту», БФ «Світло Надії», ГО «Ініціатива Е+», БФ «Криниця Якова», БФ «Відчуй», БФ Сергія Притули, Правозахисний центр для військовослужбовців «Принцип», ГО «Здорові рішення для відкритого суспільства», БФ «Люди Лютого», Фундація «Дім Рональда МакДональда» в Україні.
Міністерство охорони здоров'я України продовжує активно працювати з благодійними та волонтерськими організаціями для задоволення потреб, що виникають у воєнний час. Вони надають лікарські засоби, медичне обладнання закладам охорони здоров'я у «гарячих» точках і на деокупованих територіях. Окрім того, реалізуються комплексні зміни в системі реабілітації, які будуть потрібні тисячам українців, постраждалим від війни, а також розгортаються ініціативи, спрямовані на відновлення країни.
Дякуємо усім партнерам, які допомагають українській медичній сфері.