Скинути
Контраст
Розмір
Сховати налаштування
Close
Налаштування доступності
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Facebook Youtube Telegram X White
Про міністерство
Керівництво Стратегія Положення про міністерство Міжнародні партнери Очищення влади Внутрішній аудит
Воєнний стан
Громадянам
Заявка на лікування за кордоном Доступні ліки Здоров'я А-Я Всеукраїнський тур ЗміниТИ Закупівлі ліків Протидія COVID-19 Безоплатна правнича допомога Опитування Створення безбар`єрного простору МСЕК Військово-лікарські комісії
Медичним працівникам
Освіта
Науково-дослідні установи Вступ на спеціальності галузі знань 22 «Охорона здоров'я» Цикли спеціалізації, тематичного удосконалення та заходи БПР у 2024 році
Пресцентр
Документи
Е-здоров'я
Контакти

Суд виніс перший вирок за підробку COVID-сертифікатів

Перше судове рішення про вирок за підробку COVID-сертифікатів було винесене минулого тижня. Про це повідомив голова Національної поліції України Ігор Клименко на нараді у Президента України Володимира Зеленського.

За інформацією Національної поліції, лікар із Павлограда Дніпропетровської області отримав штраф 34 тис. грн та позбавлення права діяльності за фахом на один рік. 

Також за минулий тиждень було проведено 13 обшуків і розпочато 12 кримінальних проваджень.

“Вакцинація від ковіду рятує життя. Не можна допустити, щоби лікарі так зневажали своє звання і нехтували здоров’ям українців, - зазначив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко. - Ми продовжуємо співпрацювати з Нацполіцією та максимально можливо сприяємо слідству, щоби покарати тих, хто підробляє документи про вакцинацію від COVID-19.”

Нагадаємо, минулого тижня МОЗ направило подання до власників закладів охорони здоров’я із вимогами відсторонити керівництво 15 лікарень, лікарі яких підробляли COVID-сертифікати про вакцинацію.

Також МОЗ передбачив кошти для встановлення мінімальної заробітної плати для лікарів на рівні 20 тисяч гривень та 13,5 тисячі гривень для  середніх медичних працівників у проєкті бюджету на 2022 р.