Скинути
Контраст
Розмір
Сховати налаштування
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Налаштування доступності
Close
Налаштування доступності
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Facebook Youtube Telegram X White
Про міністерство
Стратегія Керівництво Положення про міністерство Міжнародні партнери Очищення влади Внутрішній аудит
Воєнний стан
Громадянам
Заявка на лікування за кордоном Доступні ліки Здоров'я А-Я Всеукраїнський тур ЗміниТИ Закупівлі ліків Безоплатна правнича допомога Опитування Створення безбар`єрного простору Медичний канабіс Військово-лікарські комісії МСЕК Протидія COVID-19
Медичним працівникам
Освіта
Науково-дослідні установи Вступ на спеціальності галузі знань 22 «Охорона здоров'я» Цикли спеціалізації, тематичного удосконалення та заходи БПР у 2024 році
Пресцентр
Документи
Е-здоров'я
e-Stock Електронна інтегрована система спостереження за захворюваннями (ЕЛІССЗ) Система Meddata
Контакти

Широке громадське обговорення: стратегічні цілі та ключові показники ефективності МОЗ України

Сьогодні в МОЗ України відбулась широке громадське обговорення концепцій державних політик в сфері охорони здоров’я та планів їх реалізації до 2024 року. В обговоренні взяли участь заступники міністра охорони здоров’я Олена Сімоненко та Ірина Шевченко, представники громадських організацій, МОЗ України  та професійної медичної спільноти.

Під час зустрічі були презентовані стратегічні цілі МОЗ у 2019-2024 роках:

  • люди менше хворіють;
  • люди, які захворіли швидше одужують;
  • люди живуть довше.

Також були презентовані ключові показники ефективності МОЗ України по кожному напрямку діяльності.

“Сьогодні відбувся перший діалог з громадськими організаціями стосовно довгострокових планів МОЗ України. Це дуже важливий крок для досягнення стратегічних цілей, що визначені в Програмі діяльності Уряду. 

Ми формуємо наші завдання не з кабінетів міністерства, а за участі громадськості. Бо саме вони є носіями думок, вони поруч з хворими та лікарями, тими, хто надає допомогу і тими хто її потребує. Основна ціль МОЗ України – максимально спростити медичний доступ для пацієнта та створити належні умови праці лікарям”, - зазначила заступник міністра Олена Сімоненко.

Всі учасники діалогу мали можливість поставити питання та отримати відповіді на них, висловити свої зауваження та надати пропозиції, що будуть враховані в подальшій роботі. Але залишилась низка неузгоджених питань. Міністерство продовжить діалог з громадськістю для спільного напрацювання рішень.

Дякуємо всім учасникам обговорення за активну участь. Завдяки спільній роботі міністерства та громадських організацій кожен пацієнт матиме доступ до сучасної та якісної медичної допомоги.