Скинути
Контраст
Розмір
Сховати налаштування
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Налаштування доступності
Close
Налаштування доступності
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Facebook Youtube Telegram X White
Про міністерство
Керівництво Стратегія Положення про міністерство Міжнародні партнери Очищення влади Внутрішній аудит
Воєнний стан
Громадянам
Заявка на лікування за кордоном Доступні ліки Здоров'я А-Я Всеукраїнський тур ЗміниТИ Закупівлі ліків Протидія COVID-19 Безоплатна правнича допомога Опитування Створення безбар`єрного простору МСЕК Військово-лікарські комісії Медичний канабіс
Медичним працівникам
Освіта
Науково-дослідні установи Вступ на спеціальності галузі знань 22 «Охорона здоров'я» Цикли спеціалізації, тематичного удосконалення та заходи БПР у 2024 році
Пресцентр
Документи
Е-здоров'я
Контакти

Ще п’ятнадцять українців отримають лікування за кордоном

20 жовтня відбулося чергове засідання Комісії МОЗ України з питань направлення на лікування за кордон під головуванням заступника Міністра охорони здоров’я України Олександра Лінчевського. Комісія розглянула 27 справ громадян України.

Члени Комісії МОЗ ухвалили рішення відправити на закордонне лікування 15 пацієнтів, серед яких 9 дітей.

У 2016 році для МОЗ України за бюджетною програмою «Лікування громадян України за кордоном» було виділено 387 748,9 тис. гривень. Ці кошти забезпечили лікування в закордонних клініках для 121 пацієнта, які стояли на обліку. З них 57 дітей.

Нагадаємо, що лікування за кордоном як виключний захід передбачений для громадян, захворювання яких не лікується в Україні, незалежно від віку, статі, соціального походження, майнового стану, місця проживання та інших ознак.

При надходженні до МОЗ відповідних документів, питання направлення пацієнта розглядають на засіданні Комісії.

До зарубіжних клінік за програмою «Лікування громадян України за кордоном» направляються громадяни України для отримання медичної допомоги переважно з приводу онкогематологічних, онкологічних, нейрохірургічних, кардіохірургічних захворювань та вроджених аномалій розвитку, у разі неможливості її надання в умовах закладів охорони здоров’я України.