Скинути
Контраст
Розмір
Сховати налаштування
Гаряча лінія МОЗ
0800 505 201
Налаштування доступності
Close
Налаштування доступності
Гаряча лінія МОЗ
0800 505 201
Facebook Youtube Telegram X White
Про міністерство
Стратегія Керівництво Положення про міністерство Міжнародні партнери Очищення влади Внутрішній аудит
Воєнний стан
Громадянам
Заявка на лікування за кордоном Доступні ліки Здоров'я А-Я Всеукраїнський тур ЗміниТИ Закупівлі ліків Безоплатна правнича допомога Опитування Створення безбар`єрного простору Медичний канабіс Військово-лікарські комісії МСЕК Протидія COVID-19
Медичним працівникам
Освіта
Науково-дослідні установи Вступ на спеціальності галузі знань 22 «Охорона здоров'я» Цикли спеціалізації, тематичного удосконалення та заходи БПР у 2024 році
Пресцентр
Документи
Е-здоров'я
e-Stock Електронна інтегрована система спостереження за захворюваннями (ЕЛІССЗ) Система Meddata
Контакти

Ще один медзаклад на Рівненщині відновлює доступ до сучасних методів лікування та реабілітації за підтримки USAID

Рівненська обласна клінічна лікарня імені Ю. Семенюка отримає 20 ВАК-апаратів та комплектувальних частин до них. Таке обладнання закупить грантовий хаб ZDOROVI у рамках участі у Відкритій грантовій програмі проєкту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я». 

Також у рамках проєкту заплановане навчання лікарів медзакладу для покращення навичок та знань щодо використання ВАК. Це дозволить збільшити потужність закладу та щорічно лікувати понад 1000 пацієнтів із застосуванням ВАК-терапії. 

ВАК терапія – це сучасний метод лікування, який сприяє загоєнню ран шляхом застосування тиску, нижчого за атмосферний (вакууму), у поєднанні з герметичною повʼязкою, що створює оптимальні умови для регенерації, розвитку грануляцій та запобігання бактеріальній контамінації. 

Завдяки закупленому обладнанню заклад зможе підвищити якість медичної допомоги українцям, які постраждали внаслідок війни, та покращити доступ до сучасних методів лікування й реабілітації.

За словами медиків медзакладу, ВАК-терапія дозволяє пришвидшити та покращити результати лікування травм у пацієнтів. Завдяки використанню цього методу лікування вдається швидше покращити стан пацієнтів, зменшити період реабілітації та швидко повернути до повноцінного життя людей.  

Довідка: Відкрита грантова програма проєкту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» спрямована на усунення критичних прогалин у наданні медпослуг населенню та забезпеченні їх доступності для захисту здоров’я українців. Завдяки цій програмі роботи з відновлення доступу до медичних послуг реалізуються в 9 медичних закладах, ще два заклади розпочнуть свої відновлювальні роботи найближчим часом.