Скинути
Контраст
Розмір
Сховати налаштування
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Налаштування доступності
Close
Налаштування доступності
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Facebook Youtube Telegram X White
Про міністерство
Стратегія Керівництво Положення про міністерство Міжнародні партнери Очищення влади Внутрішній аудит
Воєнний стан
Громадянам
Заявка на лікування за кордоном Доступні ліки Здоров'я А-Я Всеукраїнський тур ЗміниТИ Закупівлі ліків Безоплатна правнича допомога Опитування Створення безбар`єрного простору Медичний канабіс Військово-лікарські комісії МСЕК Протидія COVID-19
Медичним працівникам
Освіта
Науково-дослідні установи Вступ на спеціальності галузі знань 22 «Охорона здоров'я» Цикли спеціалізації, тематичного удосконалення та заходи БПР у 2024 році
Пресцентр
Документи
Е-здоров'я
e-Stock Електронна інтегрована система спостереження за захворюваннями (ЕЛІССЗ) Система Meddata
Контакти

Понад 12 тисяч медпрацівників пройшли навчання з протидії COVID-19 у рамках освітньої програми МОЗ

За підтримки Міністерства охорони здоров’я України у січні 2022 року були проведені тренінги та навчання для лікарів і медичних сестер первинної й спеціалізованої медичної допомоги. Загалом участь у тренінгах взяли понад 12 тисяч осіб. Серед них: лікарі, медичні сестри, наукові співробітники, молодший медичний персонал та лікарі-інтерни. 

До організації навчання долучилися представники професорсько-викладацького складу кафедр інфекційних хвороб, анестезіології, психіатрії, імунології, епідеміології медичних університетів та Національної академії медичних наук України. 

Основна тема тренінгів і семінарів – стандарти надання медичної допомоги хворим на коронавірусну хворобу, профілактика ускладнень на догоспітальному та госпітальному етапах, організація інфекційного контролю та вакцинація проти COVID19. 

У межах заходу проведено серію навчальних семінарів та фахових шкіл, на роль спікерів у яких були залучені також лікарі стаціонарів і центрів первинної меддопомоги, Центру громадського здоров'я МОЗ України, консультанти міжнародних організацій. Навчальні сесії проводилися як в офлайн, так і у «гібридному» форматі.

Майданчики для проведення онлайн навчання на своїх ресурсах організували,  зокрема, заклади вищої медичної освіти у Києві, Вінниці, Дніпрі, Донецьку, Запоріжжі, Луганську, Львові, Одесі, Полтаві, Тернополі, Харкові та Чернівцях. 

Проведення навчання медичних працівників активно підтримують і наші міжнародні партнери – представництва в Україні Світового Банку, ВООЗ, Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ.