Скинути
Контраст
Розмір
Сховати налаштування
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Налаштування доступності
Close
Налаштування доступності
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Facebook Youtube Telegram X White
Про міністерство
Стратегія Керівництво Положення про міністерство Міжнародні партнери Очищення влади Внутрішній аудит
Воєнний стан
Громадянам
Заявка на лікування за кордоном Доступні ліки Здоров'я А-Я Всеукраїнський тур ЗміниТИ Закупівлі ліків Безоплатна правнича допомога Опитування Створення безбар`єрного простору Медичний канабіс Військово-лікарські комісії МСЕК Протидія COVID-19
Медичним працівникам
Освіта
Науково-дослідні установи Вступ на спеціальності галузі знань 22 «Охорона здоров'я» Цикли спеціалізації, тематичного удосконалення та заходи БПР у 2024 році
Пресцентр
Документи
Е-здоров'я
e-Stock Електронна інтегрована система спостереження за захворюваннями (ЕЛІССЗ) Система Meddata
Контакти

Підписано договір на проведення протиаварійних робіт у лікарні «Охматдит» після російської атаки

Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» підписала договір на проведення першочергових протиаварійних робіт із захисту від зовнішнього впливу будівлі сучасного лікувально-діагностичного комплексу, який був пошкоджений через російську атаку.


Процедура закупівлі здійснювалась в електронній системі «Prozorro». Очікувана вартість закупівлі становила понад 9,5 млн грн, проте в результаті аукціону вартість знизилася до 7,5 млн грн. Платником зазначеної закупівлі виступив благодійний фонд «Таблеточки», а замовником – Охматдит.


Йдеться передусім про заходи з мінімізації шкідливого впливу осінньо-зимових погодних умов на стан будівлі та її функціонування.


Невідкладні протиаварійні роботи пошкодженого корпусу вже розпочались та передбачають: 

  • заходи щодо заповнення віконних та дверних прорізів, які були вибиті під час вибуху;
  • відгородження частини приміщень тимчасовими конструкціями з метою зберігання будівлі від впливу зовнішніх факторів;
  • захист інженерних мереж, часткову їх заміну (радіатори опалення), які після вибуху залишились відкритими та мають прямий контакт з зовнішнім середовищем.


Також було укладено договір на послуги зі здійснення технічного нагляду за протиаварійними роботами на понад 132 тисяч грн.


Важливо зазначити, що протягом проведення ремонту в цьому корпусі лікарні триватиме надання медичної допомоги. 


Наразі майже всі відділення Охматдиту відновили роботу, окрім відділення хронічного гемодіалізу. Його пацієнти отримують медичну допомогу в Київській міській дитячій клінічній лікарні №1. Відділення трансплантації кісткового мозку функціонує на базі Охматдиту і Київського міського центру нефрології та діалізу. Решту відділень розподілили між будівлями НДСЛ «Охматдит», які не зазнали ушкоджень або були ушкоджені частково. 


У першу чергу використовуються приміщення пошкодженого сучасного корпусу. Тому виконати комплекс робіт, які забезпечать умови для його функціонування в зимовий період, є першочерговим завданням.


Для того, щоб процес відбудови здійснювався прозоро, МОЗ створило Раду з контролю відновлення зруйнованих (пошкоджених) будівель лікарні.


До неї увійшли представники благодійників, які зробили найбільші пожертви на відбудову, проєктів міжнародної технічної допомоги, дипломатичних установ іноземних держав в Україні, міжнародних та міжурядових організацій і фондів, по одному представнику МОЗ України та НДСЛ «Охматдит», а також семеро представників громадянського суспільства.