Скинути
Контраст
Розмір
Сховати налаштування
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Налаштування доступності
Close
Налаштування доступності
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Facebook Youtube Telegram X White
Про міністерство
Стратегія Керівництво Положення про міністерство Міжнародні партнери Очищення влади Внутрішній аудит
Воєнний стан
Громадянам
Заявка на лікування за кордоном Доступні ліки Здоров'я А-Я Всеукраїнський тур ЗміниТИ Закупівлі ліків Безоплатна правнича допомога Опитування Створення безбар`єрного простору Медичний канабіс Військово-лікарські комісії МСЕК Протидія COVID-19
Медичним працівникам
Освіта
Науково-дослідні установи Вступ на спеціальності галузі знань 22 «Охорона здоров'я» Цикли спеціалізації, тематичного удосконалення та заходи БПР у 2024 році
Пресцентр
Документи
Е-здоров'я
e-Stock Електронна інтегрована система спостереження за захворюваннями (ЕЛІССЗ) Система Meddata
Контакти

Нові можливості для розвитку системи трансплантації та надання кардіологічної допомоги в Україні

Факультети та заклади післядипломної освіти відкривають нові спеціалізації, а також розширюють контингент слухачів для тих, хто прагне стати трансплантологом. Відтепер лікарем-трансплантологом можна стати і після інтернатури з урології. Також після спеціалізації з кардіології можна отримати додаткову спеціалізовану підготовку для роботи в інтервенційній кардіології та інвазивній електрофізіології.

Відповідний наказ затвердило МОЗ України 7 лютого 2020 року. Це – черговий крок для розвитку української системи трансплантації та кардіологічної допомоги. 

Нагадаємо, з 1 січня цього року набрали чинності кваліфікаційні вимоги до дитячого лікаря-кардіолога, дитячого лікаря-ревматолога, лікаря-кардіолога-електрофізіолога та  інтервенційного лікаря-кардіолога. А спеціальності «лікар-кардіолог інтервенційний», «лікар-кардіолог-електрофізіолог», «лікар-кардіолог дитячий» та «лікар-ревматолог дитячий» з’явилися в Україні вперше.