Скинути
Контраст
Розмір
Сховати налаштування
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Налаштування доступності
Close
Налаштування доступності
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Facebook Youtube Telegram X White
Про міністерство
Стратегія Керівництво Положення про міністерство Міжнародні партнери Очищення влади Внутрішній аудит
Воєнний стан
Громадянам
Заявка на лікування за кордоном Доступні ліки Здоров'я А-Я Всеукраїнський тур ЗміниТИ Закупівлі ліків Безоплатна правнича допомога Опитування Створення безбар`єрного простору Медичний канабіс Військово-лікарські комісії МСЕК Протидія COVID-19
Медичним працівникам
Освіта
Науково-дослідні установи Вступ на спеціальності галузі знань 22 «Охорона здоров'я» Цикли спеціалізації, тематичного удосконалення та заходи БПР у 2024 році
Пресцентр
Документи
Е-здоров'я
e-Stock Електронна інтегрована система спостереження за захворюваннями (ЕЛІССЗ) Система Meddata
Контакти

Навчання в умовах війни: ідеї для підтримки дитини на щодень

На додачу до притаманних дітям усього світу проблемам, українські школярі відчувають ще й тривогу, повʼязану з війною. Так, три з пʼяти основних проблем, які вони назвали під час опитування, повʼязані з бойовими діями: війна, замінування територій та загроза ядерної війни. 

Щоб допомогти українським батькам підтримати в ці важкі часи своїх дітей, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), Всеукраїнська програма ментального здоровʼя «Ти як?» за ініціативи Олени Зеленської та психологиня Світлана Ройз створили порадник «Як підтримати дитину. Скарбничка порад для батьків на навчальний рік». 

Він містить ідеї для заохочення, натхнення та мотивації дітей та підкаже дорослим, як зробити так, щоб дитина відчувала нашу підтримку навіть тоді, коли ми фізично не поряд із нею. Зокрема, цей порадник містить:

  • 12 наліпок для Telegram і Viber: у формі веселих і теплих повідомлень, що дозволяють дітям почуватися в безпеці та отримувати вашу увагу навіть на відстані.
  • 12 ідей записок для ланчбокса чи рюкзака: щоб дитина відчувала вашу  «присутність на відстані» навіть під час шкільного дня. 
  • 24 слів та фраз, що замінюють та підсилюють звичне «молодець»: бо підтримка – це більше, ніж похвала, це справжній контакт, важливий для кожної дитини.

Шукайте натхнення, завантажуйте стікери, використовуйте ідеї для записок і діліться теплом на відстані. Доступ за посиланням: bit.ly/3UzMViU 

Також нагадуємо про терапевтичну силу читання з дітьми та для дітей. Перелік перевірених видань для дітей різного віку під час війни – у нашому матеріалі.