Скинути
Контраст
Розмір
Сховати налаштування
Close
Налаштування доступності
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Facebook Youtube Telegram X White
Про міністерство
Керівництво Стратегія Положення про міністерство Міжнародні партнери Очищення влади Внутрішній аудит
Воєнний стан
Громадянам
Заявка на лікування за кордоном Доступні ліки Здоров'я А-Я Всеукраїнський тур ЗміниТИ Закупівлі ліків Протидія COVID-19 Безоплатна правнича допомога Опитування Створення безбар`єрного простору МСЕК Військово-лікарські комісії
Медичним працівникам
Освіта
Науково-дослідні установи Вступ на спеціальності галузі знань 22 «Охорона здоров'я» Цикли спеціалізації, тематичного удосконалення та заходи БПР у 2024 році
Пресцентр
Документи
Е-здоров'я
Контакти

На Житомирщині триває відновлення лікарні, яка постраждала внаслідок обстрілу російської армії

Тривають роботи з відновлення комунального підприємства «Лікарня №1» Житомирської міської ради, яке було пошкоджено внаслідок авіаударів по місту.

Зокрема, ще у березні 2022 року та у травні 2023 року вибуховою хвилею від авіаудару були пошкоджені вікна та приміщення лікувальних корпусів стаціонару й поліклініки, покрівлю та зовнішні стіни пологового, офтальмологічного та травмо-урологічного корпусів. 

Зазначимо, що вже майже два роки повномасштабної війни росія прицільно б’є по цивільним об’єктам України, в тому числі й медичним, аби створити додаткове навантаження на нашу медичну систему. Попри це МОЗ разом із партнерами працюють, аби медична допомога була доступною кожному. 

Так, завдяки спільним зусиллям партнерів та місцевої влади у лікарні вдалося повністю замінити пошкоджені вікна та двері, а також здійснити поточний ремонт стелі і стін у відділеннях. 

Крім того, у медзакладі для розміщення амбулаторного реабілітаційного відділення державним коштом планують провести й капітальний ремонт пологового, травмо-урологічного корпусів стаціонару та приміщень поліклініки №2. Йдеться про ремонт покрівлі, зовнішніх та внутрішніх опорних стін тощо. Також протягом 2024 року у лікарні заплановані роботи з підвищення рівня енергетичної ефективності будівлі та енергозбереження. 

Зазначимо, що медзаклад працює цілодобово та розрахований на обслуговування близько 100 тис. населення міста й області. У лікарні надають вторинну медичну допомогу, зокрема хірургічну, терапевтичну, неврологічну, кардіологічну, реабілітаційну тощо. В середньому за рік лікарями стаціонару надається медична допомога близько 20 тис. пацієнтам. 

МОЗ висловлює вдячність всім партнерам за активну допомогу та підтримку України у відновленні української медичної інфраструктури.