Скинути
Контраст
Розмір
Сховати налаштування
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Налаштування доступності
Close
Налаштування доступності
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Facebook Youtube Telegram X White
Про міністерство
Стратегія Керівництво Положення про міністерство Міжнародні партнери Очищення влади Внутрішній аудит
Воєнний стан
Громадянам
Заявка на лікування за кордоном Доступні ліки Здоров'я А-Я Всеукраїнський тур ЗміниТИ Закупівлі ліків Безоплатна правнича допомога Опитування Створення безбар`єрного простору Медичний канабіс Військово-лікарські комісії МСЕК Протидія COVID-19
Медичним працівникам
Освіта
Науково-дослідні установи Вступ на спеціальності галузі знань 22 «Охорона здоров'я» Цикли спеціалізації, тематичного удосконалення та заходи БПР у 2024 році
Пресцентр
Документи
Е-здоров'я
e-Stock Електронна інтегрована система спостереження за захворюваннями (ЕЛІССЗ) Система Meddata
Контакти

На Одещині завершили монтаж сучасного ангіографа

Сучасний ангіограф вже незабаром запрацює у Балтській багатопрофільній лікарні завдяки закупівлям Міністерства охорони здоров’я України. 

Важливо, що з червня 2022 року у складі лікарні розпочало свою роботу відділення кардіології та судинної патології з рентген-операційним блоком. А сам заклад визначено стаціонаром відповідно до регіонального клінічного маршруту пацієнта та маршруту пацієнта з гострим інфарктом міокарда. 

Зараз кардіоцентр обслуговує 14 територіальних громад півночі Одещини та понад 237 тис. осіб. Нині відділення надає допомогу пацієнтам за такими напрямами: інтервенційна кардіологія, судинна хірургія, хірургія серця та магістральних судин. 

А нове обладнання розширить цей перелік й дозволить надавати на місці медпослуги, в т. ч. і раніше недоступні в районі, пацієнтам відділення кардіології та судинної патології, а також за такими напрямами, як хірургія, нейрохірургія, онкологія, судинна хірургія тощо. 

Завдяки ангіографу лікарі зможуть оперативно обстежувати та лікувати патології судин різних органів і систем, а також визначати місце звуження, закупорки або ж розширення судини, наявність внутрішньої кровотечі та інші процеси і хвороби, які виявити іншим шляхом не вдається.

Зараз у лікарні провели монтаж обладнання та готують документи для його ліцензування. Введення в експлуатацію стаціонарного ангіографа забезпечить суттєве покращення якості надання медичної допомоги пацієнтам у випадку  гострого інфаркту міокарда та інших серцево-судинних хвороб і дозволить врятувати не одне людське життя.