Скинути
Контраст
Розмір
Сховати налаштування
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Налаштування доступності
Close
Налаштування доступності
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Facebook Youtube Telegram X White
Про міністерство
Стратегія Керівництво Положення про міністерство Міжнародні партнери Очищення влади Внутрішній аудит
Воєнний стан
Громадянам
Заявка на лікування за кордоном Доступні ліки Здоров'я А-Я Всеукраїнський тур ЗміниТИ Закупівлі ліків Безоплатна правнича допомога Опитування Створення безбар`єрного простору Медичний канабіс Військово-лікарські комісії МСЕК Протидія COVID-19
Медичним працівникам
Освіта
Науково-дослідні установи Вступ на спеціальності галузі знань 22 «Охорона здоров'я» Цикли спеціалізації, тематичного удосконалення та заходи БПР у 2024 році
Пресцентр
Документи
Е-здоров'я
e-Stock Електронна інтегрована система спостереження за захворюваннями (ЕЛІССЗ) Система Meddata
Контакти

На Київщині завершено монтаж надсучасного ангіографа, закупленого МОЗ

Завдяки закупівлі Міністерством охорони здоров’я України сучасного ангіографу, на базі КНП «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» з’явився довгоочікуваний Центр нейросудинної ендоваскулярної хірургії. 

«Ще один надсучасний ангіограф незабаром розпочне свою роботу на Київщині. Завдяки такому оновленню в лікарні, що цілодобово надає спеціалізовану багатопрофільну медичну допомогу, в Україні з’явиться ще один спеціалізований центр, в якому лікарі зможуть проводити понад 800 ангіографічних обстежень і понад 450 судинних оперативних втручань на рік та рятувати життя і здоров’я пацієнтів. Попри війну ми продовжуємо робити все можливе, аби мешканці як великих міст, так і найвіддаленіших районів України отримували якісні медичні послуги», – сказав міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко.  

Проведення таких нових планових операцій планують розпочати вже з початку нового року. 

Ангіографічне обладнання дозволяє обстежувати та лікувати патології судин різних органів і систем, визначати місце звуження, закупорки або ж розширення судини, наявність внутрішньої кровотечі, поширення пухлинного процесу та інші процеси та хвороби, які виявити іншим шляхом вкрай складно, а інколи неможливо. 

Окрім того, новітнє обладнання дозволяє оперативно та достовірно діагностувати захворювання серцево-судинної системи людини, що допомагає кардіологам та нейрохірургам максимально оперативно надавати медичну допомогу у випадку інсульту чи інфаркту міокарда.

Команда лікарів пройшла відповідне навчання та готова працювати у новому Центрі нейросудинної ендоваскулярної хірургії. Наразі монтаж обладнання вже проведено та подані документи на отримання ліцензії на його експлуатацію. 

Міністерство охорони здоров’я України нагадує, що  у 2021 році Медичні закупівлі України на замовлення Міністерства охорони здоров’я придбали 24 стаціонарні цифрові ангіографічні рентгенівські системи на 210 млн грн. Постачання, монтаж та налагоджування медичного обладнання у заклади охорони здоров’я України триває навіть під час війни.