Скинути
Контраст
Розмір
Сховати налаштування
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Налаштування доступності
Close
Налаштування доступності
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Facebook Youtube Telegram X White
Про міністерство
Керівництво Стратегія Положення про міністерство Міжнародні партнери Очищення влади Внутрішній аудит
Воєнний стан
Громадянам
Заявка на лікування за кордоном Доступні ліки Здоров'я А-Я Всеукраїнський тур ЗміниТИ Закупівлі ліків Протидія COVID-19 Безоплатна правнича допомога Опитування Створення безбар`єрного простору МСЕК Військово-лікарські комісії Медичний канабіс
Медичним працівникам
Освіта
Науково-дослідні установи Вступ на спеціальності галузі знань 22 «Охорона здоров'я» Цикли спеціалізації, тематичного удосконалення та заходи БПР у 2024 році
Пресцентр
Документи
Е-здоров'я
Контакти

На Черкащині відновлено медзаклад, пошкоджений росіянами внаслідок ракетного удару

На Черкащині відновили Черкаський обласний протитуберкульозний диспансер, який було пошкоджено росією ще у травні поточного року. 

Зазначимо, що від початку повномасштабної війни росія системно тероризує цивільну інфраструктуру України, в тому числі й медичну. Ворог цілеспрямовано атакує та бомбардує амбулаторії, пологові, поліклініки, лікарні по всій території України, внаслідок чого багато обʼєктів медичної інфраструктури пошкоджено або зруйновано вщент. Не виняток й Черкащина. 

Черкаський обласний протитуберкульозний диспансер постраждав від вибухової хвилі внаслідок влучення ворожої ракети, яка була запущена на Черкащину. Тоді було пошкоджено будівлю диспансеру та вікна медзакладу. 

Завдяки зусиллям місцевої влади, зокрема Черкаської обласної ради, були виділені кошти на відновлення медзакладу. На початку серпня у диспансері вдалося здійснити капітальний ремонт приміщення та повністю відновити пошкоджені вікна. 

Черкаський обласний протитуберкульозний диспансер – спеціалізований лікувально-діагностичний заклад охорони здоровʼя, де потрібну медичну допомогу можуть отримати пацієнти всіх вікових груп, хворих на туберкульоз всіх форм та локалізацій. Загалом на рік тут можуть отримати стаціонарну та амбулаторну медичну допомогу понад 20 тис. пацієнтів. Зараз медичний заклад продовжує працювати та повноцінно надавати потрібні медичні послуги населенню регіону. 
Нагадаємо, що загалом від початку повномасштабної війни в Україні пошкоджено 1 480 об’єктів медзакладів та 195 – зруйновані вщент. 446 медзакладів вдалося відновити повністю та ще 404 – відновлені частково.