Скинути
Контраст
Розмір
Сховати налаштування
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Налаштування доступності
Close
Налаштування доступності
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Facebook Youtube Telegram X White
Про міністерство
Стратегія Керівництво Положення про міністерство Міжнародні партнери Очищення влади Внутрішній аудит
Воєнний стан
Громадянам
Заявка на лікування за кордоном Доступні ліки Здоров'я А-Я Всеукраїнський тур ЗміниТИ Закупівлі ліків Безоплатна правнича допомога Опитування Створення безбар`єрного простору Медичний канабіс Військово-лікарські комісії МСЕК Протидія COVID-19
Медичним працівникам
Освіта
Науково-дослідні установи Вступ на спеціальності галузі знань 22 «Охорона здоров'я» Цикли спеціалізації, тематичного удосконалення та заходи БПР у 2024 році
Пресцентр
Документи
Е-здоров'я
e-Stock Електронна інтегрована система спостереження за захворюваннями (ЕЛІССЗ) Система Meddata
Контакти

МОЗ України популяризує донорство кісткового мозку

МОЗ України популяризує донорство кісткового мозку. Представники Національного антарктичного центру України передали конверти зі своїми зразками Роману Куцю, голові Українського реєстру донорів кісткового мозку. Акт передачі відбувся в Міністерстві охорони здоров’я України 15 квітня.

Ще в березні цього року 12 співробітників Української антарктичної станції «Академік Вернадський» долучились до реєстру потенційних донорів кісткового мозку. Конверти з їхніми зразками для генетичного типування до Українського реєстру донорів кісткового мозку передав керівник Національного антарктичного наукового центру України Євген Дикий, оскільки ще не всі учасники повернулися до Києва.

На думку учасників акції, такі ініціативи допомагатимуть нашим співгромадянам усвідомити, що донорство кісткового мозку – це безпечно й почесно.

Під час зустрічі представники Українського реєстру Роман та Юлія Куць також повідомили, що до України вже увосьме прибули гемопоетичні стовбурові клітини для допомоги пацієнтам Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ». Цього разу донорами стали громадяни Німеччини та Польщі, де культура донорства успішно розвивається протягом багатьох років.