Скинути
Контраст
Розмір
Сховати налаштування
Close
Налаштування доступності
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Facebook Youtube Telegram X White
Про міністерство
Керівництво Стратегія Положення про міністерство Міжнародні партнери Очищення влади Внутрішній аудит
Воєнний стан
Громадянам
Заявка на лікування за кордоном Доступні ліки Здоров'я А-Я Всеукраїнський тур ЗміниТИ Закупівлі ліків Протидія COVID-19 Безоплатна правнича допомога Опитування Створення безбар`єрного простору МСЕК Військово-лікарські комісії
Медичним працівникам
Освіта
Науково-дослідні установи Вступ на спеціальності галузі знань 22 «Охорона здоров'я» Цикли спеціалізації, тематичного удосконалення та заходи БПР у 2024 році
Пресцентр
Документи
Е-здоров'я
Контакти

МОЗ отримало гуманітарну допомогу: апарати ШВЛ, інкубатори, ліки

Міністерство охорони здоров’я України продовжує отримувати гуманітарну допомогу від урядів та міністерств різних країн, міжнародних благодійних організацій. Також від фондів, створених українським бізнесом, який у такий спосіб виявляє свою соціальну відповідальність. 

Цього разу МОЗ отримало матеріальну підтримку, що включає:

  • 64 апарати штучної вентиляції легень (ШВЛ) для інтенсивної терапії,
  • 25 інкубаторів для новонароджених,
  • 160 палет різних ліків,
  • 8 палет антитромботичних препаратів (еноксапарин),
  • 2 палети імуносупресантів,
  • 130 одиниць портативних наборів для перевірки якості води,
  • 70 палет засобів індивідуального захисту,
  • 17 палет антибактеріальних засобів (меропенем, цефтріаксон),
  • 80 палет шприців.

Згадана гуманітарна допомога надана: ЮНІСЕФ, Урядовим агентством стратегічних резервів Польщі, однією з провідних світових фармацевтичних корпорацій Sanofi, міжнародними компаніями Direct Relief і Crown Agents, Румунським хабом, Благодійним фондом Віктора Лещинського, громадською організацією «Об’єднана поміч Україні». 

«Світ – це єдиний живий організм, де криза в одному його кінці викликає реакцію в іншому. Ми дякуємо іноземним партнерам. Дякуємо й партнерам українським, які демонструють відповідальність перед нашим суспільством», – говорить заступниця міністра охорони здоров’я з питань цифрового розвитку Марія Карчевич.

Минулого разу допомога партнерів складалася, зокрема, з інкубаторів, апаратів ЕКГ, моніторів пацієнта, електрогенераторів.