Скинути
Контраст
Розмір
Сховати налаштування
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Налаштування доступності
Close
Налаштування доступності
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Facebook Youtube Telegram X White
Про міністерство
Стратегія Керівництво Положення про міністерство Міжнародні партнери Очищення влади Внутрішній аудит
Воєнний стан
Громадянам
Заявка на лікування за кордоном Доступні ліки Здоров'я А-Я Всеукраїнський тур ЗміниТИ Закупівлі ліків Безоплатна правнича допомога Опитування Створення безбар`єрного простору Медичний канабіс Військово-лікарські комісії МСЕК Протидія COVID-19
Медичним працівникам
Освіта
Науково-дослідні установи Вступ на спеціальності галузі знань 22 «Охорона здоров'я» Цикли спеціалізації, тематичного удосконалення та заходи БПР у 2024 році
Пресцентр
Документи
Е-здоров'я
e-Stock Електронна інтегрована система спостереження за захворюваннями (ЕЛІССЗ) Система Meddata
Контакти

МОЗ обговорило з партнерами плани щодо безперервного професійного розвитку медичних та фармацевтичних працівників

11 листопада заступниці міністра охорони здоров’я Ірина Микичак та Марія Карчевич провели зустріч із зареєстрованими провайдерами безперервного професійного розвитку (далі – БПР). Більше ніж 180 учасників, які займаються післядипломним навчанням медичних працівників, взяли участь в активному обговоренні  планів щодо формування та розвитку в Україні прозорої та ефективної системи БПР.

Учасникам було представлено ключові принципи подальшого розвитку системи БПР, презентовано концепцію, бізнес-процеси та запланований функціонал електронної системи реєстрації провайдерів та заходів БПР. 

«Наша мета – забезпечити високу якість заходів БПР на основі кращих світових практик. Ми будуємо ринок безперервного професійного розвитку, що працюватиме в інтересах медичного працівника і гарантуватиме якісне навчання. Медичні працівники повинні чітко розуміти, хто із провайдерів доброчесний, де та у кого краще проходити навчання для того, щоб не лише отримати бали за підвищення кваліфікації, але й отримати знання та корисні матеріали для розвитку», – зазначила Ірина Микичак.

У рамках роботи над системою БПР МОЗ за сприяння проєкту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» працює над нормативним урегулюванням питання БПР для всіх медичних працівників, включаючи фармацевтів, медичних сестер у школах, а також розробляє електронний інструмент реєстрації провайдерів та заходів БПР.

«Ми робимо зручнішою та простішою сьогоднішню систему реєстрації провайдерів БПР та спрощуємо усі процеси, роблячи їх більш прозорими. Також розпочали проведення консультацій зі стейкхолдерами, щоб рухатись в єдиному векторі та мати постійний діалог щодо впровадження змін», – наголосила Марія Карчевич, заступниця міністра охорони здоров’я з питань цифрового розвитку.

Зміни, що впроваджуються, створять прозору та зручну систему для провайдерів послуг БПР, медиків та фармацевтів, а також мінімізують корупційні ризики.

МОЗ продовжить активний діалог із провайдерами безперервного професійного розвитку, медичною спільнотою, навчальними закладами та іншими партнерами задля побудови ефективної прозорої системи БПР, яка буде задовольняти всіх її учасників.