Скинути
Контраст
Розмір
Сховати налаштування
Гаряча лінія МОЗ
0800 505 201
Налаштування доступності
Close
Налаштування доступності
Гаряча лінія МОЗ
0800 505 201
Facebook Youtube Telegram X White
Про міністерство
Стратегія Керівництво Положення про міністерство Міжнародні партнери Очищення влади Внутрішній аудит
Воєнний стан
Громадянам
Заявка на лікування за кордоном Доступні ліки Здоров'я А-Я Всеукраїнський тур ЗміниТИ Закупівлі ліків Безоплатна правнича допомога Опитування Створення безбар`єрного простору Медичний канабіс Військово-лікарські комісії Протидія COVID-19
Медичним працівникам
Освіта
Науково-дослідні установи Вступ на спеціальності галузі знань 22 «Охорона здоров'я» Цикли спеціалізації, тематичного удосконалення та заходи БПР у 2024 році
Пресцентр
Документи
Е-здоров'я
e-Stock Електронна інтегрована система спостереження за захворюваннями (ЕЛІССЗ) Система Meddata
Контакти

МОЗ має провести аудит реабілітаційних закладів якнайшвидше - Віктор Ляшко

Протягом 2022 року Міністерство охорони здоров’я має пріоритезувати роботу із реабілітації. Для цього ми маємо провести повний аудит реабілітаційних закладів, оцінити їхній потенціал та вибудувати якісну мережу, що забезпечить потреби пацієнтів у відновленні. Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко під час засідання робочої групи із напрацювання нормативно-правових актів з реабілітації у сфері охорони здоров’я.

“Уряд поставив задачу підготувати низку документів, щоб досконально регламентувати роботу в напрямі реабілітації та ефективно реалізовувати програми реабілітаційної допомоги. Нині ми працюємо над проєктом постанови, що стосується документального забезпечення організації реабілітації у сфері охорони здоров’я, - зазначає Віктор Ляшко. - Ця постанова затвердить типовий план реабілітації осіб із обмеженням повсякденного функціонування, порядок забезпечення таких осіб тимчасовими допоміжними засобами, положення про індивідуальний реабілітаційний план та низку інших документів, які мають бути досконало відпрацьованими”.

Комплексний підхід у розробці документів дасть змогу визначити вимоги до центрів реабілітації, актуалізувати потребу у новому обладнанні та визначити центри, що зможуть надавати допомогу населенню за контрактами із НСЗУ.

“Ми дуже вдячні колегам, які долучилися до робочої групи, за адекватні та слушні зауваження до проєкту постанови, що розробляємо. Завдяки оперативній спільній роботі ми зможемо запровадити сучасну мультидисциплінарну реабілітаційну допомогу, спростити доступ пацієнтів до неї та значно скоротити терміни відновлення пацієнтів”, - додав перший заступник міністра Олександр Комаріда.