Скинути
Контраст
Розмір
Сховати налаштування
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Налаштування доступності
Close
Налаштування доступності
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Facebook Youtube Telegram X White
Про міністерство
Стратегія Керівництво Положення про міністерство Міжнародні партнери Очищення влади Внутрішній аудит
Воєнний стан
Громадянам
Заявка на лікування за кордоном Доступні ліки Здоров'я А-Я Всеукраїнський тур ЗміниТИ Закупівлі ліків Безоплатна правнича допомога Опитування Створення безбар`єрного простору Медичний канабіс Військово-лікарські комісії МСЕК Протидія COVID-19
Медичним працівникам
Освіта
Науково-дослідні установи Вступ на спеціальності галузі знань 22 «Охорона здоров'я» Цикли спеціалізації, тематичного удосконалення та заходи БПР у 2024 році
Пресцентр
Документи
Е-здоров'я
e-Stock Електронна інтегрована система спостереження за захворюваннями (ЕЛІССЗ) Система Meddata
Контакти

МОЗ готове забезпечити лікарні киснем в разі зростання такої потреби

Міністерство охорони здоров’я перевіряє готовність системи оперативно забезпечити киснем заклади охорони здоров’я, які працюють із ковідними хворими.

Так, перший заступник міністра охорони здоров’я Олександр Комаріда відвідав пункт постачання кисню міжнародної компанії “Лінде Газ Україна”. Нині з цього пункту забезпечують медичним киснем, наприклад, Олександрівську лікарню м. Києва.

“Ми вже працюємо над потенційним збільшенням постачання кисню у разі необхідності. Домовилися попрацювати над цим і з боку компаній-постачальників, і з боку закладів охорони здоров’я: покращити інфраструктуру, оновити резервуари тощо. Так що я впевнений: якщо зараз МОЗ і департаменти на місцях візьмуться за свою частину роботи киснем будемо забезпечені”, - прокоментував Олександр Комаріда.

За його словами, компанія планує збільшити обсяги постачання медичного кисню до закладів охорони здоров’я.

Нагадаємо, що в Україні є 16 ліцензованих виробників медичного кисню. МОЗ провів спеціальні переговори та має підтвердження можливостей швидкого постачання кисню в лікарні у разі стрімкого зростання потреби. Для цього виробники вже сформували резерв, який буде системно підтримуватись та наповнюватись.